-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
oo dziękujemy :)) to już mamy 50 zł deklaracji, jeszcze 370 zł -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
dzięki jutro porozsyłam znowu wątek -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Kaja dzięki za pojawienie się za ogłoszenia dziękujemy, jak zrobimy ładny tekst to poogłaszamy i zgłosze się o pomoc, na razie niech troszkę poobserwują ją w tym hoteliku -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
i ja dziękuję za zapisanie się :) wysyłam właśnie zaproszenia proszę o zerknięcie na 1-szą stronę, parę rzeczy pozmieniałam -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
oj i nie za dużo osób się nią interesuje.. no masakra... czy ktoś może pomóc z rozsyłaniem wątku? -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
dzięki, już zapisuję Wetka będzie opłacać karmę deklaracje: Monika 20 zł (na 6 m-cy) xmartix 20 zł Brakuje: 380 zł deklaracji rozmawiałam z Demi, kiedyś miałysmy w takiej samej sytuacji Amona i tez trafił do hoteliku ze szkoleniem do kojca, z kojca do kojca ale pod wpływem uwagi i pracy wyszedł z tej całej depresji, z tego majstrowania przy ogonie, z kręcenia się w kółko i znalazł nowy dom (mieszkanie) bo miałam obawy czy wsadzenie Czili do kolejnego kojca nie jest błędem, ale myślę że nie. -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
i koniecznie deklaracje!!!! :(:(:(:( jak nie dam rady uzbierać deklaracji to trzeba będzie ją dać do schronu albo nie wiem gdzie. Czy jest dla niej jakaś szansa? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
xmartix replied to monika083's topic in Już w nowym domu
bardzo proszę o pomoc i deklaracje na sunię [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YJkHLsux2n8/Tla6NJiNkuI/AAAAAAAADXA/BF_6Kb9U13A/s500/2.jpg[/IMG] obecnie jest w hoteliku ze szkoleniem i ma zero deklaracji, musiałyśmy z taką panią zrobić taki manewr bo inaczej trafiłaby do schroniska, a taki pies z takimi problemami w schronisku to koniec!!!! PROSZĘ O POMOC!!!! :placz::placz::placz::placz: wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku%21-ZERO-DEKLARACJI%21%21%21%21%21?p=18001851#post18001851"]http://www.dogomania.pl/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku!-ZERO-DEKLARACJI!!!!!?p=18001851#post18001851[/URL] -
Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]
xmartix replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapisuję się u jamnisia -
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
xmartix replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
zapisuję sie dopiero teraz -
Szczenięta znalezione w kartonie wciśniętym w krzaki...
xmartix replied to ciekawa.swiata's topic in Już w nowym domu
piękne, pewnie szybko znajdą domy -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
ale Neris ma tez kojce, poza tym ten hotelik jest ze szkoleniem, no nie takim jak u Jamora ale zawsze. Na razie nie mamy wyjścia. Ale potrzebny jest dt/hotel dom z ogrodem z możliwością wejścia do domu. -
bardzo proszę o pomoc... pomocy potrzebuje sunia owczarka, która odgryzła sobie ogon, pilnie dałam ją do hoteliku pod Warszawą, hotelik ze szkoleniem, jednak sunia nadal mieszka w kojcu z możliwością wejścia do budynku, szukamy dt/hotelu z możliwością wejścia do domu i deklaracje na sunię wątek: http://www.dogomania.pl/threads/217248-Czila-ze-stresu-odgryz%C5%82a-sobie-ogon.-Sunia-ju%C5%BC-w-hoteliku!-ZERO-DEKLARACJI!!!!!?p=18001851#post18001851
-
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
dziękuję za wpisy dziewczyny wyszła pilna sprawa i Czila od soboty jest w hoteliku Mokry Nosek pod Warszawą za 420 zł m-cznie + karma... kojec z możliwością wchodzenia do budynku... na gwałt potrzebujemy deklaracji pomóżcie, sama z panią weterynarz nie udźwigniemy sprawy jednak powinna być Czila najlepiej w domu z ogrodem, ale gdzie taki znaleźć??????:-( rozmawiałam z hotelikiem, wyślę suni smakołyki, kongo itd -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
xmartix replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Kora daj mi swój nowy nr tel bo poprzez to pisanie na wątku mnie zaraz szlag trafi, zadzwoniłabym teraz (jak można) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
xmartix replied to monika083's topic in Już w nowym domu
ok, nie mam nadal tego noclegu :( a szkoda bo transport byłby jutro za darmo, a tak to ta pani musi (chce) jechać w sb z Czilą, zapytałam czy nie weźmie na pokład inne psy żeby zmniejszyć koszty transportu.. czekam na odp -
na Orzeszkowej jest wet, u nas na oknie w biurze można powiesić (ul. Żeromskiego), sklepy zoolo są w okolicach Słowiańskiej i Nowowiejskiej
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
xmartix replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Kora to jedzie Rufi, jamniczka, Czila i pies od ogonek? -
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
xmartix replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
ja mam jutro transport do Wawy pod warunkiem ze będę miała nocleg dla onki Czili z pt na sb w tej Warszawie. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
xmartix replied to monika083's topic in Już w nowym domu
jak ja nie znajdę tego noclegu dziś to Onka pojedzie dopiero w sobotę autem do Warszawy, wtedy może i można będzie dorzucić jakieś inne zwierzę (np tę jamniczkę lub tego pieska od Kory) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
xmartix replied to monika083's topic in Już w nowym domu
autem, nie wiem czy się da, musze zapytać, grzecznościowy transport, a dokładnie do jakiej części Warszawy? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
xmartix replied to monika083's topic in Już w nowym domu
a ja załatwiam dla Czili transport i mam go jutro.. do Warszawy.. chętnie bym się przykolegowała do tego wtorkowego, ale problem w tym że sunia od jutra nie ma gdzie mieszkać i teraz pilnie szukam noclegu dla onki z piątku na sobotę w Warszawie. Dziewczyny znacie kogoś kto mógłby mi tę onkę przenocować? (goni koty) -
zapisuję ....
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
xmartix replied to Szira's topic in Już w nowym domu
a wiadomo skąd ten dziadzio? parę dni temu widziałam identycznego koło mnie z jakimś właścicielem edit: popatrzyłam na datę przyjęcia... to innego psa musiałam widzieć