Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. to będzie pośpieszny zazwyczaj wystarczy jak książeczka leży na wierzchu więc będzie miał on książeczkę?
  2. nie, tylko tyle ;) Marta mówi, że cieszy się że może pomóc.
  3. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4691/litwinka1tb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/3671/litwinka3nw9.jpg[/IMG]
  4. i książeczkę zdrowia ze szczepieniem na wściekliznę już moja znajoma która bedzie wiozla sunie z Poznania do Wro czyta wątek pyta się czy ta suczka jest agresywna?
  5. a możesz porobić zdjęcia tej jamnisi??
  6. [quote name='Isadora7']A jamnik to Pan Jamnik i on decyduje co chce. Nawet u tych co sa przekonani że jamnik go słucha.[/quote] a to zupełna prawda, gdy wołam tego swojego to mnie nei słucha, nauczył się że trzepnie łapką w drzwi a już muśz iść mu otworzyć, potem z drugiej strony trzepnie łapką i ja znów musze otworzyć a potem znowu i tak się bawi w tą i we wte :evil_lol:
  7. dziś też byłam, porobiłam zdjecia, zaraz wrzucę, oczywiście komórką więc duże nie będą weszłam w układ z pewnym panem co do wyprowadzania Litwinki (bo tak na nią mówią w schronisku)
  8. [quote name='BIANKA1']:Cool!::Cool!::Cool!:[/quote] no proszę jak Bianka tańczy ładnie :loveu:
  9. [quote name='malagos']w dziale dam dom ktoś szuka starszej jamnisi do towarzystwa ....[/quote] to chyba mój post w związku z tą panią co chciała 2 jamniki, ok, już pisze na tamtym wątku co trzeba
  10. [quote name='danka1234']Cudny jest robaczek a te oczęta :loveu:do zacałowania. Sliczny banerek ma robaczek.[/quote] oj, właśnie szukałam określenia trafnego na jego piękne oczka - ROBACZEK, super nazwa! co do tematu jamniorki i dzieci - moja matka kupiła nam za naszą namową prawie jamnika.. i nas nie pogryzł i w ogóle przytulak mały, no ale to nie 100% jamnika :)
  11. superowo!!! FAJNA LAURYNKA, ciekawe jak nasze inne szczeniaczki :)
  12. skąd wziąć dzieci ? :???: ja nie mam dzieci
  13. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=466153236"]mix gończy polski i rottweiler SUCZKA SZUKA DOMU (466153236) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [url=http://wroclaw.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-mix-go-czy-polski-i-rottweiler-SUCZKA-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ82672027]mix gończy polski i rottweiler SUCZKA SZUKA DOMU - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Wrocław[/url]
  14. [quote name='danka1234']Jest juz wątek,to zapewne o tej jamnisi pisałyście.[/quote] tak, to ten wątek i ta jamnisia bardzo miła
  15. niestety ja robię zdjęcia komórką, bo mi się aparat cyfr zepsuł :shake:
  16. i kolejny szczeniak facet, to jakaś rasa? [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9048/mlody1zx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9019/mlody2cu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/796/mlody3yh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6392/mlody4rf6.jpg[/IMG] niestety nie mialam czasu wypytac się o niego ktoś wie kto to?
  17. wiecie, wczoraj w schronie tyle przeżyć, że szok. byłam obczaić po boksach dla panienek małych i wszytsko szczekało na mnie, ale ona.... [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8413/mini2yi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5199/mini1gb0.jpg[/IMG] nic!! zero szczekania, tylko usiadła i się patrzyła:placz:ale mnie urzekła! i ten jej uśmiech na pyszczku, jakby coś chciała powiedzieć
  18. [U]a tutaj ten lisek w schronie we wro [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7648/lis3mf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5324/lis2ys2.jpg[/IMG] sorrki za odwrócone zdjęcie [/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-wystraszona-jamnisia-w-schronie-wroclaw-123196/#post11106510"][/URL]
  19. link do wątku jamnisi schron WRo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-wystraszona-jamnisia-w-schronie-wroclaw-123196/#post11106510[/URL]
  20. Wczoraj do schroniska we Wrocławiu została przywieziona starsza jamniczka (ok. 10-letnia) ruda, długowłosa przez pewnego pana. Została porzucona na parkingu pod centrum handlowym. Jamnisia została wyrzucona z auta, syn tego pana jechał po tym za tym samochodem by się upewnić czy naprawdę została wyrzucona, okazało się że tak, wzięli więc biedną jamnisię do domu na 3 tygodnie by poszukać jej nowego. Niestety okazało się, że jamnisia podsikuje w domku, nie lubi smyczy oraz że jest histeryczką, ale nowy domek się nie znalazł. Odprowadzili bidulkę do schroniska. Jamnisia była bardzo wystraszona, ona jest taka malutka.] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8416/jamnisia1vz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6697/jamnisia2vd6.jpg[/IMG]
  21. ten drugi jest cięzki, więc lepiej jamniczke, ale to ewentualnei później, juz nie ma pośpiechu, dzięki
  22. zdjęcia dopiero jutro o 7 z rana bo mam je na komórce, słodka, wystraszona jamniczka, zrobię jej nowy wątek i tu wkleję link
×
×
  • Create New...