[quote name='Slomka22']noż szlag by to trafił - zabawka się znudzila to trzeba bylo ją oddac - tylko dlaczego z taka etykietka... zdazylam Pongo zlosic na forum astkow a tu znow nowe psie dziecie astka...
Xmartix napisz moze do andzia69 - ona jest specem od astkow[/quote]
ale czy ona zajmuje sie adopcja astków? moze do fundacji astków napiszę
mam zdjęcia, ale z komórki czyli bardzo słabe, sunia znajduje sie na obserwacji,czyli jest odizolowana, potrzebuje kontaktu czlowieka inaczej zglupieje, prawdopodobnie bede w sb w schronie to z nia wyjdę, ale co dalej?