dobrze, że już jest w porządku, ona ma max agrechę jak jest jedzenie, to chyba taki schroniskowy motyw, nie wszystkie tak mają, ale dużo na pewno.
:roll:
Dark Lord, napewno karmić trzeba Czupurkę raz dziennie i z dala od innych zwierząt i ludzi, wtedy nie będzie takich częstych akcji, myślę że jej to przejdzie, jak poczuje się bezpiecznie...
jak pije wodę to tak nie ma, bo widzialam jak bylam u Dark Lord