[B]zapraszam na bazar dla Onki Czili[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225558-Ciuchy-i-Gad%C5%BCety-dla-Onki-CZILI-do-22-04-do-g-24-ZAPRASZAM-%29?p=18939092#post18939092"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225558-Ciuchy-i-Gad%C5%BCety-dla-Onki-CZILI-do-22-04-do-g-24-ZAPRASZAM-%29?p=18939092#post18939092[/URL]
nie, nie była jeszcze, ale pamiętam i przypominam
na dniach mam mieć nowe zdjęcia Tigi
odnowimy ogłoszenia, może ktoś pomoże????
u Tigi dobrze, nic się nie zmieniło, gania wesoło po domu, czuje się dobrze wśród piesków
zapraszam na bazar na naszą sunię Gońkę/Czilę :):)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225558-Ciuchy-i-Gad%C5%BCety-dla-Onki-CZILI-do-22-04-do-g-24-ZAPRASZAM-%29?p=18939092#post18939092[/URL]
[COLOR=#FF0000][B]zapraszam na bazar na Onkę Czilę :)[/B][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225558-Ciuchy-i-Gad%C5%BCety-dla-Onki-CZILI-do-22-04-do-g-24-ZAPRASZAM-%29?p=18939092#post18939092[/URL]
wstawiłam zdjęcia w 1 post, piesek jest ładny, do tego maleńki, przytulaśny i młody
nie wiem co z nim robić, na pewno szukamy dt!
tu mam takie brzydkie zdjęcie pieska, widac na nim że jest małym psem
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HM-AS1t5ONM/T3MFxOAG1pI/AAAAAAAAED8/RJPjN1_w4o4/s500/7.jpg[/IMG]
dzwoniły dwie panie ws adopcji Czili, ale nie wyszło, raz bo goni koty, a drugim razem dlatego że leki i dobra karma to dla pani za drogo (ma już dwa duże starsze psy równiez wymagające leczenia)
rozumiem
mimo wszystko napisałam maila do Jawora bo sama jestem ciekawa co to za bezsensowna zasada aby nie publikować zdjęć w internecie a tym samym uniemożliwiać znalezienie domów