dzięki, odpisałam Pani
wieso, zaraz się dowiem
Wituś jutro ma iść do nowego domu, Państwo z ok. Wrocławia, małżeństwo 40-latków, bez dzieci, dom z ogrodem. jak wszystko się uda to ściągamy ogłoszenia
edit: jest wpłata wieso 200 zł :crazyeye: ale dużo! Bardzo dziękujemy! :) i jest wpłata od Satriny 10 zł, tez dziękujemy :)
z tego co wiem to Wituś był dwa razy u okulisty i razem wydano 180 zł na same leki, niebawem też ma być, ale jak domek wypali to oni już będą płacić