Z innego forum wiem,że suka nie jest sterylizowana,a to jest pierwsza rzecz o którą powinnaś zadbać oddając ją. Poza tym koszty hotelowania są wysokie ale moim zdaniem za wspólnie przeżyte 4 lata coś jej się należy.
Hmm wiem jak wyglądają schroniska i domyślam się jak będzie się czuła suczka jak ją tam zostawicie. A nie możecie oddać jej do hotelu dla zwierząt i w tym czasie szukać domu?
Mam nadzieję,że zdajesz sobie sprawę,że znalezienie dla suki dobrego domu w ciągu 6 dni jest praktycznie niewykonalne. Nie masz żadnych znajomych,rodziny,przyjaciół żeby suka została u nich na DT do czasu znalezienia domu?
Żaden skandal tylko normalne zachowanie kociąt :evil_lol: nie pozwalaj kotu zbliżać się do tego psa któremu się to nie podoba. Zajmij czymś malucha,pobaw się z nim.
Oj zauważyłam,że nie wkleiłam tutaj zdjęć Almiszona więc nadrabiam zaległości ;)
Zobaczcie jaka ona śliczna! :loveu:Mam jakieś jej zdjęcia jeszcze na aparacie więc też niedługo dodam ;)
Wyjaśnię na wstępie jedną rzecz. Nie istnieje coś takiego jak rasowy bez rodowodu. Jak się zachowałaś w momencie gdy pies zaatakował? poza tym to,że jest niedotykalski dla innych może wynikać z tego,że nie był odpowiednio socjalizowany. Nie ma się co poddawać. Proponuje udać się z psem na szkolenie oraz zakupić klatkę kennel albo w inny sposób chwilowo odizolować psa od rodziców żeby nie doszło do jakiegoś nieszczęścia. Skąd jesteś? może ktoś z forumowiczów będzie znał odpowiedniego szkoleniowca,który Wam pomoże.W jakich sytuacjach pies atakuje? napisz konkretnie. Może to Wy popełniacie jakieś błędy i po prostu nie rozumiecie sygnałów jakie wysyła.Nie poddawaj się ;)
A co ja takiego napisałam? tylko i wyłącznie swoje zdanie. Nie wyobrażam sobie oddania psa tylko dlatego,że sprawia problemy wychowawcze i nie mam zamiaru tego ukrywać.