Nie wiem czy to pomoże, ale.... Moja sunia od fajerwerków sylwestrowych zaczęła się bać wychodzić na dwor i też załatwiała się na klatce. Ma 14,5 roku więc to nie jej pierwszy sylwester, a wcześniej nigdy tak nie reagowała. Byłyśmy u weterynarza i on powiedział, że to musi samo przejść, że się wystraszyła.... teraz już jest lepiej, ale nie skonczylo się to zaraz po sylwestrze....