[quote name='Dea']Alekso jak tam mamy jeszcze jakieś "czynne" bazarki? Kasę trza zarabiać:p Ja mam jeszcze parę rzeczy do wystawienia, mogłabym ci przesłać zdjęcia? Bo sama nie ręczę, kiedy znowu na dogo wejdę.[/quote]
mamy książki, kosmetyczkę, świeczkę, plecak i rower. w rowerze ostatnio był jakiś ruch, ale te osoby które licytowały gdzieś zaginęły i coś sie nie odzywają :shake: wydaje mi sie że staneło na 105 zł, ale że znikneły to teraz już nie wiem...
jeśli coś masz to pewnie, że mi wyślij, postaram się bardzo szybko zrobić nowy bazarek. bo prawda, kasę trzeba zarabiać ;)