witam wszystkich bardzo serdecznie
Basiu :-) jak miło... ale widzę, że zaczyna Cię toczyć boksowiroza :-) uważaj, bo to się może skończyć tylko takim cudem w domu, a potem dwoma.... pozdrowienia dla narzeczonego :-)
apple :-) pozdrów Kronoska
Medorowa, a Ty swoje pieski wyściskaj :-)
Pimpka drapiemy za uszkiem :-)