-
Posts
685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fuga***
-
ale jaja, post Apple się cały czas powiela Baśka, ale awatarek fajny, nowy :-)
-
Biedne łapki Medorowe, głaski... może trzeba mu dawać tabletki Traumeel na urazy stawów? ale oczywiście po konsultacji z lekarzem.... mój pies - teraz za TM - to łykał i pomagało.
-
coś wariuje Dogo, podobnie jak moja Malutka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9526/132as1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1283/069xv0.jpg[/IMG][/URL]
-
czeeść, Basiu :-)
-
czeeeść, Basiu :-)
-
:-D Masz dwa :-) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3599/131dq0.jpg[/IMG][/URL]
-
Apple, Drzalka, Medorowa :-) :-) :-) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6771/001zr7.jpg[/IMG][/URL]
-
hej, Jagoda, hej :-) Apple, dzięks ;-)
-
śliczna trójeczka miziaki!
-
Witam, Apple, Medorową i Gassirkę, parę słów, bo nie chcę tutaj rozwijać tematu kopiowania/niekopiowania, jest od tego osobny topik, gdzie jak miałam okazję zobaczyć, ludzie obrzucają się błotem. Gassira, to nie jest zakazane, polecam ostatni numer czasopisma "Pies", poza tym pies rasowy jest bardziej dziełem człowieka niż natury tak po prostu, szanuję Twoje "nie", sama nie byłam zwolenniczką, ale wgryzłam się w temat, pogadałam z ludźmi, którzy się na tym znają, a przy okazji kochają zwierzęta i podobnie jak ja sama nie zrobiliby psu kuku dla własnego widzimisię, poza tym zabieg ten ma nie tylko uzasadnienie estetyczne, ale też higieniczne... zakaz wziął się z Niemiec, bo tam hodowcy sami cięli, a weterynarze nie byli dopuszczeni do zabiegu, odbywało się to neihumanitarnie i dlatego nikt nie protestował przeciw zakazowi, we Włoszech i w Hiszpanii jest inaczej, tam jest bardzo silna opcja "za"... gdybym nie widziała, jak się to odbywa (pełna narkoza, środki pzreciwbólowe o przedłużonym działaniu, antybiotyki o przedłużonym działaniu, jak zachowuje się pies (po wybudzeniu się z narkozy oddaje się boksiowym szaleństwom i nie gmera nawet przy tych uszach), dałabym się przekonać oczywiście bardziej ekologicznej wersji pro-nature, ale teraz nie żaluję, choć nie było mi łatwo o tę decyzję, jak kazda ma swoje plusy i minusy, mnie przekonało, że można to zrobić profesjonalnie i humanitarnie i mieć boksera, który będzie wyglądał tak jak wypracowano to w ciągu lat... Medorowa, to miło.... Apple, rozumiem, rozumiem i miło, że jednak cieszysz się, że ją widzisz. Pozdrawiam Was wszystkich i myślę, że nie ma co wałkować tu tematu kopiowaniu, bo po pierwsze jest po ptokach, a po drugie to osobny wątek i nie ma po co psuć atmosfery. Może kiedyś zdobędę na elaborat w tej sprawie, ale teraz nie mam czasu i ochoty. Jestem po urlopie :-)
-
Eria, z całą pewnością staną, po całym cyklu podklejania-usztywniania, same z siebie nie stają, podjęłam taką decyzyję po wielu konsultacjach, nie ja to zrobiłam, jak piszesz, tylko lekarz, a to różnica i to zasadnicza: nie jest to takie straszne, jak opowiadają ci, którzy znają ten zabieg tylko z opowieści, psu nie dzieje się krzywda, bo na to nikt by nie pozwolił, to tyle w temacie, wszystko będzie ok, zresztą już jest, pozdrawiam.
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8851/115tp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3929/117fy1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4795/119dd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4225/126di3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4124/097nt6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2276/103wc0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6240/105bw9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1200/110rk8.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/4740/059my8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9513/061yl0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6193/065ot2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3158/066dq4.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5392/022li0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/7544/020vt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/958/034ky9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7486/051la4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2120/128bs8.jpg[/IMG][/URL]
-
hej, jesteśmy! wróciłyśmy wczoraj w nocy, teraz szukamy aparatu :-) też teskniłyśmy, buziaki dla Wszystkich!
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Fuga*** replied to basia2202's topic in Foto Blogi
żeby mi tu dużo fotek było, jak wrócę :-) -
buziaki dla sforki :-)
-
śliczni są :-) jak malowanie :-)
-
O, jak się pięknie bawią :-) Pozdrowienia!
-
pa, pa, Jabłciu :-) i nie zapomnij cykać Krosia i dzidzi, bo to jest cudo kwadratowe :-)
-
[quote name='Martinee'][URL]http://img248.imageshack.us/img248/2614/picture159ei9.jpg[/URL] jejku jaka ślicznaaa[/quote] witaj :-) [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Gdzie jest MY PRECIOUS?:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] śpi :-) Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i informujemy, że Fugusia udaje się na tygodniowy urlop :-) do zobaczenia! bawcie się tu ładnie, jak nas nie będzie... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1783/038vt0.jpg[/IMG][/URL]
-
Tyż prawda... witaj!
-
A jakby w kostiumie błotnej rusałki domagała się na rączki - to też? A swoją drogą, że mi nawet powieka nie drgnie, jeśli chodzi o moją odzież, tylko się martwię, czy nie zmarła na tym błocku... i jako te dwa potwory z Lockness wracamy sobie w kierunku wanny...