[quote name='Reno2001']Z tego co pisała Ulka18, Mniejszy może trafic do hoteliku w okolicach 05.11. Było tu tutaj na wątku ;). [/QUOTE]
Wiem, wiem;)...pytam dlatego, że to jeszcze tylko kilka dni, dzisiaj już 1-ego, a na wątku było zupełnie pusto...
[quote name='mru']Hazmat jest do adopcji :)[/QUOTE]
Tak myślałam:lol: - będzie potrzebował duuużo ogłoszeń, a że jest cudny - mam nadzieję, szybko znajdzie to swoje miejsce na zawsze.
Brak mi słów:loveu: na to, że wyciągnęłaś go stamtąd
i uratowałaś tego cudnego misiaka:loveu::loveu::loveu:
Mru, on jest piękny po prostu:loveu::loveu::loveu: Taki niedźwiadek brunatny:loveu:
Słuchaj-jakoś albo przeoczyłam albo nie było o tym mowy:razz: na wątku, czy chłopak u Ciebie zostaje:-o:cool1: czy trzeba mu będzie szukać domku?
Mru, jestem:lol: dziękuję za info.
Ogólnie to jestem w szoku, Mru naprawdę - jesteś
N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-A:loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:,po prostu brak mi słów.
:-oNarazie mnie zatkało, potem wrócę:-o
Synek, ale z ciebie szczęściarz:loveu:
[quote name='Sally (od Koanka)']
Dzisiaj nie zgram już zdjęć, przepraszam Cię bardzo Grzenka i wszystkich zaangażowanych w wątek Kostusia. Nie spodziwajcie się też niczego nadzwyczajnego - zrobiłam tylko parę kojcowych zdjęć. Może następnym razem będą zdjęcia spacerkowe[/QUOTE]
Jasne, jasne, czekamy cierpliwie:razz:
Auraa pisała, że ma budę, nie ma kogoś kto ofiarowałby przynajmniej narazie kawałek miejsca, gdzie można by było postawić budę i tymczasowo umieścić biedaka - tu chodzi o jego życie:-( Jakaś działka czy coś...