Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. Super, wielkie dzięki:loveu::loveu::loveu: Ale Kostuś to straszny smutasek, robi wrażenie takiego zrezygnowanego:-(
  2. [quote name='Reno2001']Z tego co pisała Ulka18, Mniejszy może trafic do hoteliku w okolicach 05.11. Było tu tutaj na wątku ;). [/QUOTE] Wiem, wiem;)...pytam dlatego, że to jeszcze tylko kilka dni, dzisiaj już 1-ego, a na wątku było zupełnie pusto...
  3. Co z Sarenkiem II? - cisza zapadła na wątku...
  4. [quote name='mru']Hazmat jest do adopcji :)[/QUOTE] Tak myślałam:lol: - będzie potrzebował duuużo ogłoszeń, a że jest cudny - mam nadzieję, szybko znajdzie to swoje miejsce na zawsze. Brak mi słów:loveu: na to, że wyciągnęłaś go stamtąd i uratowałaś tego cudnego misiaka:loveu::loveu::loveu:
  5. Nikt nie dzwonił, nie pytał o Rambusia?:roll:
  6. Mru, on jest piękny po prostu:loveu::loveu::loveu: Taki niedźwiadek brunatny:loveu: Słuchaj-jakoś albo przeoczyłam albo nie było o tym mowy:razz: na wątku, czy chłopak u Ciebie zostaje:-o:cool1: czy trzeba mu będzie szukać domku?
  7. Mru, jestem:lol: dziękuję za info. Ogólnie to jestem w szoku, Mru naprawdę - jesteś N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-A:loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:,po prostu brak mi słów. :-oNarazie mnie zatkało, potem wrócę:-o Synek, ale z ciebie szczęściarz:loveu:
  8. Trzymamy kciuki za powodzenie planu:lol::loveu:
  9. Przed chwilą przelałam pieniążki za październik.
  10. :happy1::happy1::happy1: I to mooocno!
  11. [quote name='Sally (od Koanka)'] Dzisiaj nie zgram już zdjęć, przepraszam Cię bardzo Grzenka i wszystkich zaangażowanych w wątek Kostusia. Nie spodziwajcie się też niczego nadzwyczajnego - zrobiłam tylko parę kojcowych zdjęć. Może następnym razem będą zdjęcia spacerkowe[/QUOTE] Jasne, jasne, czekamy cierpliwie:razz:
  12. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='diana79']ogłosiłam jeszcze [B]Kostka[/B] na: animalia.pl eoferty.com adopcjepsow.org przygarnijzwierzaka.pl cafeanimal.pl neon.pl katowiczak.pl (na maila schroniska przyjdzie link aktywacyjny) hiperogloszenia.pl nasipupile.pl ojej.pl kupiepsa.pl[/QUOTE] :multi::multi::multi:Dziekujemy!!!:multi:
  14. [quote name='diana79'] mam nadzieje, że ktoś go wypatrzy i zabierze do domku :lol:[/QUOTE] Nie może być inaczej!
  15. Co za cudny psiak, słodziak straszny z niego.... I ja podpisuję się pod pytaniami Maciaszka, napisz coś więcej.
  16. Zaglądamy, zaglądamy....Był jakikolwiek odzew z ogłoszeń?
  17. Bounty, przeszukałam, ale niestety zapodziałam nr konta, podaj mi na PW.
  18. :multi:Super:multi: Tylko, żeby jak najszybciej już był bezpieczny...
  19. Auraa pisała, że ma budę, nie ma kogoś kto ofiarowałby przynajmniej narazie kawałek miejsca, gdzie można by było postawić budę i tymczasowo umieścić biedaka - tu chodzi o jego życie:-( Jakaś działka czy coś...
  20. O matko, matko:-( jaka tragedia:-( podnoszę i zapisuję.
  21. Zapisuję wątek - piekny psiaczek, ogłoszeń ma już bardzo dużo:lol:, miejmy nadzieję, że będzie szybki odzew...
×
×
  • Create New...