-
Posts
3563 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by grzenka
-
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
grzenka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Jak ten bidulek w końcu stoi z finansami? -
Podnoszę wątek bo cichutko...
-
[quote name='Macho'] Mieliśmy już kiedyś podobną sytuację, pies pokazał kilka razy zęby, nikt nie robił z tego afery, aż nie doprowadziło to do poważnego pogryzienia. [/QUOTE] Aaaaa, więc usypianie zdrowych psów to u was norma??? Wystarczy, że pokaże zęby? Mam nadzieję, że ci, którzy podejmują takie decyzje jeszcze kiedyś odczują na sobie ich ciężar, wierzę w to głęboko. Strzykawka - sposobem na rozwiązywanie problemów:angryy:, horror jakiś.Nie rozumiem was i nigdy nie zrozumiem tego co robicie....
-
Idealnie ujęłaś to, co i ja czuję.Pół nocy nie spałam i szlag mnie trafiał, szok po prostu do czego zdolni są ludzie:angryy:I to ci, którzy teoretycznie mają im pomagać..... Ola la - pamiętam i Jacka i Hagera u Bounty, pamiętam jak pogryzł jej brata w twarz, jak walczono o niego i pamiętam jak znalazł dom. Rambusiu, a tobie nikt nie dał szansy- wbili ci strzykawkę i odebrali ci życie:placz:, żeby mieć mniej problemów..tak po prostu...:angryy: Rambuniu
-
Nie wierzę, że to była jedyna możliwa decyzja,nie takie psy wyprowadzano na prostą, i to psy o większej masie i w związku z tym stwarzające o wiele większe zagrożenie.Strzykawka smierci to była jedyna rzecz, jaką można było zrobić????? Poza tym, jak to możliwe, że Ola opiekowała się Rambem, miała rozmawiać z kierownictwem o możliwości wyciągnięcia Ramba do hoteliku, i nic nie wiedziała o planach uspienia jej podopiecznego?Bo jak piszesz nie była to decyzja podjęta z dnia na dzień:shake:...nic nie rozumiem...zresztą nigdy nie zrozumiem strzykawki jako wyjścia z jakiejkolwiek sytuacji... Rambuniu tak mi żal, że nie dano ci szansy bo nie wpisywałeś się w określony schemat:-(
-
Straszne pustki tutaj, biedulek:-(...zapisuję wątek..w weekend porobię troszkę mu ogłoszeń-tam gdzie potrafię:roll: Należy mu sie domek, śliczny chłopak.
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
grzenka replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yoko100']Ja uwielbiam krotkie lapki sama mam w domu podobna parowke:) na krótkich lapach[/QUOTE] Ja też uwielbiam krzywonóżki:loveu::loveu::loveu:Mój Dudu ma takie same:loveu: -
Historia Bisa zakończona szczęśliwie- piesek ma domek i swojego pana
grzenka replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia dla Łolisia: - alegratka.pl [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3143941_slodki_przytulak_loli_czeka_na.html[/URL] - rzeszowiak.pl [URL]http://www.rzeszowiak.pl/580561/nazywam-sie-loli-skorzystalem-z-szansy-sarenka-mojego.html[/URL] - szerlok.rzeszow.pl [URL]http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/slodki-przytulak-loli-czeka-na-kochajacy-dom-IDwZW.html[/URL] - adopcjapsa.pl [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,10456,Lw==.html[/URL] - kupsprzedaj.pl [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3695558&cid=170"]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert3695558.html[/URL] - aleokazja.pl [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Slodki-przytulak-Loli-czeka-na-kochajacy-dom-.html,158987[/URL] - przygarnijzwierzaka.pl (czeka na akceptację) - dwukropek.pl [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23833999,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/URL] - krakow.gumtree.pl [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Slodki-przytulak-Loli-czeka-na-kochajacy-dom-W0QQAdIdZ178906779[/URL] - mojpupil.pl [URL]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/URL] - pineska.pl [URL]http://www.pineska.pl/?id=70738[/URL] -
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
grzenka replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja swoją deklarację w tym m-cu przelałam już kilka dni temu. -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
grzenka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Golf - 40 zł Grzenka - 10 zł Magellan - 10 zł Malawaszka - 20 zł + 50 zł jednorazowo Anita happy - 5 zł Pietrucha204 - 5 zł Basia1968 - 10 zł Atomoowka ak - 10 zł Pelaodrudego - 10 zł Aimez moi - 8 zł Anna A - 10 zł E. - 10 zł Yoko 100 - 5ł jednorazowo czy to sa deklaracje? rozumiem, ze wiekszosv jest stala...[/QUOTE] Chyba stałe....ja już swoją przelałam w tym m-cu, choć mała niestety.... -
[quote name='Tola']Dom zanalzla Ola - la:loveu: Pani chcila Sniezkę, ale potem zrezygnowala, bo chce malenka sunię. No i wybrala Sepi:loveu: [/QUOTE] :multi::multi::multi:Cudownie, że jest domek dla Sepi, teraz tylko ten transport:roll:...
-
[quote name='Tola'] A jeszcze na [B]Sepi [/B]czeka dom w Krakowie, tez szukamy transportu[/QUOTE] DS:lol:????Napisz kochana coś więcej, plisss:modla:
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
grzenka replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Psiak cuuuuudny.Zapisuję wątek. -
Historia Bisa zakończona szczęśliwie- piesek ma domek i swojego pana
grzenka replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
W weekend zrobię Łolisiowi troszkę ogłoszeń , tzn. tam, gdzie potrafię:roll: