Bardzo przepraszam, ale inny malutki mix jamniorek w schronie zagrożony,w każdej chwili może mu się coś stać:-( - może ktoś zaglądnie na wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201989-Male%C5%84ki-jamniczek-Pinio-tak-ma%C5%82y-%C5%BCe-sam-potrafi-przecisn%C4%85%C4%87-si%C4%99-do-niebezpiecze%C5%84stwa?p=16295117#post16295117[/URL]