[quote name='rita60']Sorry cioteczki,to mój ostatni post,nie chce zasmiecać watku pieska.[/QUOTE]
Nie zaśmiecasz, trzeba mieć jasność sytuacji.Zaglądnęłam na wątek Kamyka i jestem zszokowana, nawiasem mówiąc jak i wczorajszym wpisem Luzi:shake:.Chociażby z racji wieku nie powinna tak się odnosić do Twojej osoby, o innych nie wspomnę:shake:...Nawiasem mówiąc to dziwne, hop-siup i jedziemy z psem pociągiem w wielogodzinną podróż pociągiem, hmmmm...Mam nadzieję, że Sambor za to nie zapłaci:shake:
Prosimy zatem, tak zresztą jak pisze Agusiazet o udostepnienie adresu, w celu przeprowadzenia wizyty poadopcyjnej.