moze ja jestem przewrazliwiona ale wydaje mi sie, ze z tym malym nie wszystko jest w porzadku, on strasznie rzadko robi siku jak na takiego malucha, mocz jest ciemny a nie taki slomkowy, nie ma w nim krwi ale jest bursztynowy
on prawie wcale nie chodzi - wlasciwie tylko wtedy gdy je, nawet jak sie bawi z Hexa robi to na lezaco glownie i jakos tak dziwnie pupka zarzuca czasem
jutro bede z nimi caly dzien to poobserwuje jeszcze, czy wczesniej siusial normalnie?