Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. fajnie, ze z Mała lepiej, postaram sie jeszcze cos wplacic po 10 tym
  2. tez mi sie niestety tak wydaje, to olbrzym-- wiadomo jaka bylaby orientacyjna cena za dobe w jego przypadku?
  3. szkoda, ze inne adopcje nie ida tak ekspresowo wszystkiego dobrego Mały!
  4. czy Melka pojechala juz do siebie?
  5. oj Mały nikt Cie nie odwiedza.... idziemy do weta za godzinę
  6. nie za duzo, tyle, ze kaloryfery mam poskrecane i okna otwarte wiec nie jest goraco pije normalnie, je w miare normalnie...no coz poczekamy do jutra
  7. to pytanie padalo juz kilka razy i nie ma na razie odpowiedzi
  8. wiesz co dla mnie jest hipokryzja? nie sam fakt ciecia uszu...wcale nie...ale jak chcialam obciac uszy swojej Hexie kilka osob tutaj podnioslo krzyk, ze to takie niemoralne.... a teraz prosze zreszta nie ma czego komentowac :shake:
  9. mysle, ze bedzie ciezko...bardzo ciezko
  10. mały miał kleszcze wyciąganego i teraz będziemy obserwować czy to nie babeszjoza :roll: oby nie :shake: jest jakby ciut lepiej, jak do jutra nie będzie znacznej poprawy pójdziemy do weta
  11. [quote name='furciaczek'] Bardziej cierpia te psy w schronach przerabiane na smalec, katowane, glodzone...[/quote] Fur co to za porównianie? co ma piernik do wiatraka? ciekawe, ze do mnie na gg pisalas, zebym tego nie robila, bo to niepotrzebne cierpienie dla psa :shake: jak chcialam swoja kopiowac
  12. [quote name='Ask@']Nie tworze żadnych ideologi. Nie uważam bym ją okaleczyła. Chciałam Wam pokazać moją ukochana Uzi i podzielić się mym szczęściem. Ale jak zwykle nic Wam nie pasuje!!! Uwierz mi przez 10 dni i nocy nie spałam by zadbać o to żeby mała nie zrobiła sobie żadnej krzywdy.[/quote] jak to jak zwykle nic nam nie pasuje? wiesz co nawet na tym watku wsrod CCmaniakow spotkalam sie z hipokryzja odnosnie kopiowania ale mam chyba prawo wyrazic swoje zdanie? jest zakaz kopiowania psow- z jakiegos powodu go wprowadzono....
  13. mam nadzieje, ze na molosach bedzie mozna dalej sledzic jej losy bo z tego co widzialam wlasciel Zuzi sie tam zalogowal :p
  14. [quote name='Ask@']Obcięłam ponieważ miała już trochę psów i wszystkie miał straszne problemy z uszami jednego przez to musiałam uśpić. Nie sadze bym ją okaleczyła. Jest wiele zakazów.[/quote] jakie problemy z uszami? to, ze obetniesz ucho wcale ich nie wyeliminuje - wlasnie dlatego moja Hexa nadal ma dlugie uszy to źle sądzisz, popraw sobie kształt ucha, może zmienisz zdane i co z tego? czy to oznacza, ze nalezy je łamać? chcialas obciac - zrobilas to, ale nie dorabiaj do tego ideologii bo takim czyms mozna sie tylko pograzyc
  15. [quote name='Ask@']Tylko mnie tu teraz znów nie zlinczujcie[/quote] nikt Cie liczowac nie bedzie, chcialas okaleczyc psa - zrobilas to, mleko rozlane
  16. okropne - przeciez zakaz jest! po co obcieliscie te uszy? ja mialam zalecenia od weta zeby obciac bo pies mial grzyby, nadal je ma walcze z nimi ale uszu nie obcielam spadam stad
  17. co się stało z jej uszami? :crazyeye:
  18. moze ja jestem przewrazliwiona ale wydaje mi sie, ze z tym malym nie wszystko jest w porzadku, on strasznie rzadko robi siku jak na takiego malucha, mocz jest ciemny a nie taki slomkowy, nie ma w nim krwi ale jest bursztynowy on prawie wcale nie chodzi - wlasciwie tylko wtedy gdy je, nawet jak sie bawi z Hexa robi to na lezaco glownie i jakos tak dziwnie pupka zarzuca czasem jutro bede z nimi caly dzien to poobserwuje jeszcze, czy wczesniej siusial normalnie?
  19. jakie to małe!!! i siwa broda jak u Hexy:loveu: w jakim ona jest wieku?
  20. dzieki bo sama bym raczej tego nie odnalazla:p
  21. Ewa moglabys podrzucic link? czyli Zuza zostala w koncu mianowana bullmastifem?
  22. Zuzia mieszka w Warszawie? moze wtedy ktos ew by zrobil od czasu do czasu fotki
×
×
  • Create New...