generalnie wszystko jest w porzadku
Aga mowi, ze Teos to pies cud
cichy, spokojny, grzeczny
ludzie na ulicy sie nim zachwycaja
Agieszki siostra strasznie przezywa obecnosc Teoska i strasznie sie do niego przywiazala
Aga sie cieszy bo pies ja i jej wspollokatorke, Kaśkę, mobilizuje do spacerów :evil_lol:
zapomnialam tylko dopytac jak z kulawizna Teoska
w przyszlym tyg Aga u mnie bedzie to bede miala pelne info