-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']citroseptu ja nie jestem w stanie przełknąć z litrem soku plus wody - na pewno zadziała:p[/quote] wlasnie wrocilysmy ze spaceru - 15 min temu, przed chwila wlazla na lozko i centralnie zlala sie na koldre - tak, ze nei wiem pod czym dzis goscie beda spac tz mnei zabije -
[quote name='Fenris']Dziękować :grins: Bo Żabciok uwielbia harce w rzece, wyrywanie korzeni([URL]http://img232.imageshack.us/img232/8181/s7301849smallop7.jpg[/URL]), a potem dumne bieganie z nimi(pozostałe fotki z poprzedniego postu:evil_lol:), ganianie za badylami i ochlapywanie błockiem pana :diabloti:[/quote] jakbym czytala o swoim psie :cool1:
-
jaka ona szczesliwa na tych fotkach!
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] dokładnie .......sprawdziłam na TZcie :oops::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ok to zakupie jutro toto :evil_lol: bylam z mala na spacerze, dalej byla kupa z robalami, ona strasznie duzo ilosciowo tej kupy robi :roll: jak ona ma przytyc jak to wszystko przelatuje aha - Iga robii koo na stojaco, tzn nie wygina grzbieciku tylko porostu stojac bierze sie do dzialania :evil_lol: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
ok, dzieki, dowiem sie co i jak :eviltong: Iga strasznie lgnie do mojej suki, najbardziej chce sie do brzucha tulic ale nietety Hexa jej nie pozwala aaaaaaa weta powiedziala, ze wg niej Iga ma max 3 mce -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
a gdzie toto kupic? zanim pirania mi dom posieka? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']to spróbuj tak...za każdym razem jak wchodzi na łóżko to rzuć w nią czymś lekkim ale szeleszczącym:diabloti: może podziała i przestanie włazić na łóżko! albo spryskaj łóżka czymś śmierdzącym:evil_lol:[/quote] jak widze i sie wydre "zlaz" to od razu zlazi - pojetna z niej bestia jest dalam jej pomielone kurze lapki, chodzi i pierdzi na glos :evil_lol: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i za każdym razem jak włazi na wyżyny ...śruuu na ziemię :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ona najbardziej lubi na balkonie, wyleguje sie tam, ale drze gebe jak wiejski Burek na kazdego to musze uwazac na nia :evil_lol: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']GB - zamknij to pomieszczenie gdzie jest łóżko - trudno! Niech siedzi w kuchni;)[/quote] kiedy ja mam open space :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :diabloti: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
wlasnie znowu nalala na lozko -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
no tak, najgorsze, ze to oznacza, ze jak beda zostawaly same dostana przydzial kwaterunkowy lazienka plus przedpokoj :roll: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
kurcze Mała wlasnie zrobila koo z robalami w pościel ona skacze na łożko, fotel gdziekolwiek byleby nie podloge i sie zalatwia jak z tym walczyc? -
[quote name='WŁADCZYNI']uniemożliwić przebywanie i pozbyć się zapachu, można też podlać to odstraszaczem do kupienia w zoologiku podobno zielony trixie jest skuteczny, pachnie w miare sympatycznie cytrusami więc do wytrzymania w mieszkaniu. Moze ma jakies złe doświadczenia z laniem na podłoge? Coś spadło/hukneło?[/quote] nie mam pojecia jest u mnie od wczoraj ze schronu prosto przyjechala, nie spotkalam sie z czyms takim powiem szczerze
-
[quote name='natalia_aa']Ludzie z PE nie lepsze przekręty robią... Ja skończyłam, zaczęłam nakręcać znajomych, ale PE niekoniecznie :roll: PS: Wątek Santy chyba nie jest miejscem do kłótni. Jak masz jakiś problem (bo tak owe masz ciągle i nie tylko do mnie) to pisz na PW.[/quote] nie mam najmniejszego zamiaru kontaktowac sie z Toba przez PW z kim jeszcze mam problem, chetnie sie dowiem, bo jakos nie zauwazylam to co zrobilas to zwykle swinstwo a pisanie "bo inni...." jest infantylna proba tlumaczenia sie, sa tacy, ktorzy morduja, tez bedziesz mordowala? zreszta na watku Krakvetu na dogo mocno spuscilas z tonu, chyba to o czyms swiadczy jak dla mnie EOT Fenris przepraszam za offa :Rose::roll:
-
co zrobic jak szczeniak nie leje na podloge tylko sika po lozkach, fotelach itd? zawsze wlazi gdzies wyzej i leje? wiek 10 tyg
-
[quote name='natalia_aa']Przepraszam za offa, ale widzę, że sporo osób tu wchodzi, więc pozowlę sobie wkleić: [COLOR=black][B]Dziewczyny i nie tylko mam prośbę o głosy;-) [/B][/COLOR] [B][COLOR=black]W imieniu Fundacji ''AST'' i wszystkich potrzebujących TTB prosimy i Ciebie drogi użytkowniku o oddanie swego głosu w konkursie Krak-Vet';u.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Wystarczy się zarejestrować i zagłosować w ankiecie by Twój głos został przyjęty.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Oto link do strony konkursu :[/COLOR][/B] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776"][COLOR=black][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]PAMIĘTAJ : Konkurs trwa tylko do 31 maja ![/B][/COLOR] [B][COLOR=black]Robiąc tak niewiele, w tak krótkim czasie możesz przyczynić się do pomocy tym biednym, potrzebującym psom.[/COLOR][/B][/quote] po co mamy glosowas skoro na niebieskim forum sama napisalas, ze juz oddalas 10 glosow bo masz zmienne ip?
-
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Tiaaaaaaa :roflt::roflt::roflt:[/quote] nie wierze, ze Rambus nie pomaga :eviltong: -
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Szykuję jej dzisiaj image, PR, kampanię reklamową. focusy, clickcall i te takie tam różne. A Kopy-i-Rajter układa hasła Moja ci ona i musi mieć kosmiczną reklamę :megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: kopy - i - rambo jak mniemam ? -
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
kocha kocha tylko zabrac do siebie nie moze nikt nie dzwoni z ogloszen? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
mała ma na 90% robale i to stąd chyba jej chudość skoro Ania mówi, że dostawała dużo jeść, wczoraj kupy robiła zielonkawe i baaardzo śmierdzące a dziś kolor ok, konsystencja ok ale pełne białych ziarenek jakby się ryżu najadła :roll: obawiam sie, ze to robale w uszach swierzba nie ma, zostaly wyczyszczone poki co i dostala lek na ew mieszkancow :evil_lol: podalam jej tabletki na odrobaczenie, jezeli nic nie bedzie w koo ( choc watpie) bedziemy sie po weekendzie szczepic na wirusowki, jezeli byloby cos najpierw powtorzymy odrobaczenie Mała przespała cała noc, rano sioo i koo na podworku, pozniej sioo sie zdarzylo ale koo w drodze do weta na trawke - grzeczna dziewczynka :loveu: na smyczy od Was skakala jak koziolek wiec przerzucilam sie na flexi 1 i chodzi super -
[quote name='Fenris']Tymczasik przesłodka :p mi tysz podoba :p jak sie dogadują panny?[/quote] raz lapiej raz gorzej jak to w zyciu :eviltong: