Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Lidka wiadomo chociaz mniej wiecej o ktorej gdzinie to bedzie?
  2. [quote name='Fenris']Royal giant z bernardynkiem na opakowaniu ?? Moja to uwielbia, jedyny royal jaki jej smakuje :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] tak chyba ten wiem, ze to jest taki do 8 mca mysle, ze z ogloszeniami mozna juz ruszac mail [email][email protected][/email], nr gg masz Ania tel narazie nie podawaj bo bedzie pewnie dzwonil non stop
  3. Borys ciezko o tobie zapomniec
  4. ale ja nie twierdze, ze cierpi, wiem, ze niektorzy uzywaja kolcow, ja sie nie tym nie znam, swojemu psu nie nakladam bo nie ma potzeby i stad moje pytanie
  5. [quote name='Fenris']Ale nie ma też co panikować, wybić robale i karmić dobrą karmą na aktywne berbecie, obserwować qpe i będzie si[/quote] dziewczyny daly mi karme, ale ona jest taka drobniutka jak dla rybek :eviltong: Mała nie bardzo chce ją jesc za to z wielka checia je royala giant do 8 mca :eviltong:
  6. nie, nic z tych rzeczy :eviltong: wiadomo, ze wszystkie psy potrzebuja pomocy ale ja w tym miesiacu agituje za PE, jezeli wygraja zaglosuje na asta w nastepnym glosowaniu
  7. [quote name='Fenris']To fajno że idzie ku lepszemu, a wagą u szczylków nie ma co się tak przejmować bo i tak wybiega :p dawać normalnie jeść i ważne by robali się pozbyć i będzie si[/quote] niby masz racje ale ona ma wszystkie kosci na wierzchu :shake: a wiadomo, ze niedopatrzenia i braki w okresie wzrostu moga sie bolesnie odbic w przyszlosci
  8. Fenris dlaczego prowadzasz niunię na kolczatce?
  9. czyli dopiero we wtorek nie w poniedzialek?
  10. jest lepiej i z agresja i z sikaniem - wychodzimy na prosta, oby tylko mala przybrala na wadze :roll:
  11. majga z reszta rodziny tez masz? :eviltong:
  12. [quote name='majqa']Hi, hi...teraz mogłabym dorzucać już siebie i moją niunię ale to nie jej wątek, zresztą, moja ci ona i kochana na zabój...:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tez masz taka malą? nie spotkalam sie jeszcze z wywalonym w worku astem, ktory bylby w takim dobrym stanie fizycznym ale moze mało widziałam moja astka z tymczasu jest tak chuda, ze anatomii mozna na niej uczyc m-c starsza a o polowe drobniejsza :shake:
  13. dlaczego te szczepienia po 3cim miesiacu? choruje na cos? bo na zabiedzonego nie wyglada....
  14. [quote name='natalia_aa']Sorry Dorian, Ty wiesz, że ja nerwus i cicho usiedzieć nie umiem (powaga ostatni off :evil_lol:) Weż Ty sobie dziewczynko lepiej poczytaj o tej całej PE jaka to ona święta i uczciwa a nie stoisz za nią murem i naskakujesz na innych głosując na "fundacje" która robi to samo... Normalnie ręce opadają, jacy ludzie są naiwni. Powaga, powaga koniec tematu :lol:[/quote] poziom Twoich wypowiedzi, niezaleznie od tego kto ma racje, jest naprawde zenujacy, radze troche nad tym popracowac chodzi o stylistyke nie merytoryke za nikim nie "stoje murem" i na nikogo " nie naskakuje" daruj sobie te kolokwializmy wytknelam Ci tylko nieuczciwosc, to wszystko, inni mnie nie interesuja w kontekscie mojej rozmowy z Toba
  15. ciotka plz nie wklejaj mi tu fundacji ast :cool1:
  16. to super, ciesze sie, ze cala akcja przebiegla bez zaklocen
  17. dzieki ale to nie o koldre chodzi, ona poprostu chce sie zalatwiac ponad poziomem podlogi, nie mam pojecia dlaczego :cool1:
  18. no ok, to im powiem, ze nie, poprostu tam za tydz przyjezdza pies i tylko tyle bedzie wolne
  19. probowalam z gazetami ale nic ja one nie obchodza :shake: musialabym je na lozku polozyc chyba :evil_lol: chodzi o to, ze jak ona zaczyna sie krecic to szuka miejsca zeby wejsc wyzej i tam sie zalatwic, podloga jej nie interesuje :roll: jak jej nie daje wejsc wyzej to lazi i trzyma - wtedy z nia wychodze ale czasem wystarczy 10 min nieuwagi i koldra plywa :roll:
  20. [quote name='Fenris']Hmmm ... jako że to taka kulka energii ... może pomogłoby przy każdej sytuacji stanowczo obezwładnić przy glebie, stanowcze NIE i przytrzymać chwilę do opamiętania emocji ... tak na schronie sobie radziliśmy jak jakiś pies z radości był nie do opamiętania (np roczny mieszaniec doga niemieckiego:roll: ciężko go było przytrzymać w bezruchu ... ale jak się udało to skutkowało i przestawał radośnie kąsać swą paszczą ręce:roll:) lub właśnie przy agresywnych młodziakach, każdego do gleby stanowczo gdy broił ... bo trzymanie w górze to wręcz przeciwnie, jeden na drugiego dalej z powietrza się miotał[/quote] z ta jej agresja i nadpobudliowscia to raczej mniejszy problem, ona b.szybko sie uczy i jak mowie "fe" to puszcza z tym mysle, ze w ciagu tyg sobie poradzimy
  21. czy ktos wie ile Iga wazyla jak byla w schronie?
  22. to, ze sie rzuca na Hexe to maly problem bo Hexa wazy 40 kilo i ma to gdzies... tyle, ze musze Ige upokajac, przywolywac do porzadku, ale tego sie spodziewalam i to nie problem ale jak 2 lata jestem DT a prawie rok na dogo zaden pies mi nie narobil kupa z robalami w pościel :roll: jej agresja wynika glownie z zazdrosci, to zawsze na 100% i czasem podczas zabawy przemienia sie w atak ze strony Igi ale nie atakuje np przy jedzeniu w momecie kiedy rzuca sie na Hexe i ja odciagam - odwraca sie i lapie mnie lub TZ za reke
  23. tyle, ze u mnie sie tak nie da...mamy sypialnie, lazienke, przedpokoj plus open space cala reszta( dwa pokoje i kuchnia polaczone) w sypialni jest zerwana podloga, wiec lozko stoi w livingu tzw :evil_lol: dlatego szczajka po lozkach skacze
  24. a czy DT na tydzien Wam cos daje? ale na takiej zasadzie, ze na tydzien i ani minuty dluzej bo juz jednego psa wzietego na tydzien mam w kojcu od 3 m-cy:roll:
×
×
  • Create New...