-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Lidka wiadomo chociaz mniej wiecej o ktorej gdzinie to bedzie? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fenris']Royal giant z bernardynkiem na opakowaniu ?? Moja to uwielbia, jedyny royal jaki jej smakuje :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] tak chyba ten wiem, ze to jest taki do 8 mca mysle, ze z ogloszeniami mozna juz ruszac mail [email][email protected][/email], nr gg masz Ania tel narazie nie podawaj bo bedzie pewnie dzwonil non stop -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Borys ciezko o tobie zapomniec -
ale ja nie twierdze, ze cierpi, wiem, ze niektorzy uzywaja kolcow, ja sie nie tym nie znam, swojemu psu nie nakladam bo nie ma potzeby i stad moje pytanie
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fenris']Ale nie ma też co panikować, wybić robale i karmić dobrą karmą na aktywne berbecie, obserwować qpe i będzie si[/quote] dziewczyny daly mi karme, ale ona jest taka drobniutka jak dla rybek :eviltong: Mała nie bardzo chce ją jesc za to z wielka checia je royala giant do 8 mca :eviltong: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nie, nic z tych rzeczy :eviltong: wiadomo, ze wszystkie psy potrzebuja pomocy ale ja w tym miesiacu agituje za PE, jezeli wygraja zaglosuje na asta w nastepnym glosowaniu -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fenris']To fajno że idzie ku lepszemu, a wagą u szczylków nie ma co się tak przejmować bo i tak wybiega :p dawać normalnie jeść i ważne by robali się pozbyć i będzie si[/quote] niby masz racje ale ona ma wszystkie kosci na wierzchu :shake: a wiadomo, ze niedopatrzenia i braki w okresie wzrostu moga sie bolesnie odbic w przyszlosci -
Fenris dlaczego prowadzasz niunię na kolczatce?
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
czyli dopiero we wtorek nie w poniedzialek? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
jest lepiej i z agresja i z sikaniem - wychodzimy na prosta, oby tylko mala przybrala na wadze :roll: -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
majga z reszta rodziny tez masz? :eviltong: -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Hi, hi...teraz mogłabym dorzucać już siebie i moją niunię ale to nie jej wątek, zresztą, moja ci ona i kochana na zabój...:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tez masz taka malą? nie spotkalam sie jeszcze z wywalonym w worku astem, ktory bylby w takim dobrym stanie fizycznym ale moze mało widziałam moja astka z tymczasu jest tak chuda, ze anatomii mozna na niej uczyc m-c starsza a o polowe drobniejsza :shake: -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
dlaczego te szczepienia po 3cim miesiacu? choruje na cos? bo na zabiedzonego nie wyglada.... -
[quote name='natalia_aa']Sorry Dorian, Ty wiesz, że ja nerwus i cicho usiedzieć nie umiem (powaga ostatni off :evil_lol:) Weż Ty sobie dziewczynko lepiej poczytaj o tej całej PE jaka to ona święta i uczciwa a nie stoisz za nią murem i naskakujesz na innych głosując na "fundacje" która robi to samo... Normalnie ręce opadają, jacy ludzie są naiwni. Powaga, powaga koniec tematu :lol:[/quote] poziom Twoich wypowiedzi, niezaleznie od tego kto ma racje, jest naprawde zenujacy, radze troche nad tym popracowac chodzi o stylistyke nie merytoryke za nikim nie "stoje murem" i na nikogo " nie naskakuje" daruj sobie te kolokwializmy wytknelam Ci tylko nieuczciwosc, to wszystko, inni mnie nie interesuja w kontekscie mojej rozmowy z Toba
-
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotka plz nie wklejaj mi tu fundacji ast :cool1: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
dzieki ale to nie o koldre chodzi, ona poprostu chce sie zalatwiac ponad poziomem podlogi, nie mam pojecia dlaczego :cool1: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
probowalam z gazetami ale nic ja one nie obchodza :shake: musialabym je na lozku polozyc chyba :evil_lol: chodzi o to, ze jak ona zaczyna sie krecic to szuka miejsca zeby wejsc wyzej i tam sie zalatwic, podloga jej nie interesuje :roll: jak jej nie daje wejsc wyzej to lazi i trzyma - wtedy z nia wychodze ale czasem wystarczy 10 min nieuwagi i koldra plywa :roll: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fenris']Hmmm ... jako że to taka kulka energii ... może pomogłoby przy każdej sytuacji stanowczo obezwładnić przy glebie, stanowcze NIE i przytrzymać chwilę do opamiętania emocji ... tak na schronie sobie radziliśmy jak jakiś pies z radości był nie do opamiętania (np roczny mieszaniec doga niemieckiego:roll: ciężko go było przytrzymać w bezruchu ... ale jak się udało to skutkowało i przestawał radośnie kąsać swą paszczą ręce:roll:) lub właśnie przy agresywnych młodziakach, każdego do gleby stanowczo gdy broił ... bo trzymanie w górze to wręcz przeciwnie, jeden na drugiego dalej z powietrza się miotał[/quote] z ta jej agresja i nadpobudliowscia to raczej mniejszy problem, ona b.szybko sie uczy i jak mowie "fe" to puszcza z tym mysle, ze w ciagu tyg sobie poradzimy -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
czy ktos wie ile Iga wazyla jak byla w schronie? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
to, ze sie rzuca na Hexe to maly problem bo Hexa wazy 40 kilo i ma to gdzies... tyle, ze musze Ige upokajac, przywolywac do porzadku, ale tego sie spodziewalam i to nie problem ale jak 2 lata jestem DT a prawie rok na dogo zaden pies mi nie narobil kupa z robalami w pościel :roll: jej agresja wynika glownie z zazdrosci, to zawsze na 100% i czasem podczas zabawy przemienia sie w atak ze strony Igi ale nie atakuje np przy jedzeniu w momecie kiedy rzuca sie na Hexe i ja odciagam - odwraca sie i lapie mnie lub TZ za reke -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
tyle, ze u mnie sie tak nie da...mamy sypialnie, lazienke, przedpokoj plus open space cala reszta( dwa pokoje i kuchnia polaczone) w sypialni jest zerwana podloga, wiec lozko stoi w livingu tzw :evil_lol: dlatego szczajka po lozkach skacze