Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. mastiff to nie jest, za maly jest chociaz zdjecia tez nienajlepsze to jakis mix
  2. są jakieś mixy astow w krakowie, pokaze ludziom, tyle, ze oni chcieli psa a nie suke i dlatego tez nie trafila do nich Iga, astka, ktora mialam do wczoraj na DT
  3. nie wydaje mi sie zeby on byl kiedykowlwiek do adopcji watek zostal chyba zalozony od tak pewnie teraz napisza, ze pies zostaje u nich czy cokolwiek ale mozna odebrac tel chociaz, podaje go ludziom chetnym na adopcje a oni wydzwaniaja do mnie, ze sobie zarty z nich robie :shake:
  4. jestem po rozmowie z Erka juz wszystko wiem Marzena dam Ci dwie umowy adopcyjne tak jak chcialas, kopie bedziemy odsylac do Kielc
  5. ja mysle, ciotka, ja mysle czy jest dla Zuzi jakas alternatywa?
  6. nie o to mi Ewa chodzi, gdyby nie DuDziaczek, z ktora jest kontakt na gg, tak naprawde nie wiedzialabym nic niewazne juz o 17 dzwonie do Rafała i bede czekala na maluchy
  7. znajomi dzwonia do iskierki ale ona nie odbiera czy ten pies byl kiedykolwiek do adopcji?
  8. [quote name='katarzyna kuczewska']tak bał sie bo Zuza warszała Zuza jest teraz wieksza siega tak do kolan, wązy około 13 kg ma sliczna mardke ale warczec potrafiii jak widac ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: kurcze to sie nie dziwie, ze sie bal dziewczyny jestescie naprawde nieodpowiedzialne a zrzucacie wine na biednego adoptujacego - oj nieladnie
  9. kurcze informacyjnie to tu wszystko lezy dziewczyny tak sie nei robi
  10. przepraszam, miela bal sie tego psa ze zdjecia w pierwszym poscie? :cool1:
  11. Super wiesci, tak sie ciesze, ze Borys dobrze trafl, nie ukrywam, ze ten pies byl mi szczegolnie bliski i jego dobro bardzo lezalo mi na sercu. Szkoda, ze nie ma wiecej takich domow jak ten u Tomka
  12. one jada jutro do Wawy na tymczas - wszystkie
  13. co z małym? czytalam na niebieskim, ze dwie osoby probowaly sie do Was dodzwonic i nadal cisza mały jest do adopcji czy nie? ja tez mam ew chetnego w Wawie, dom sprawdzony
  14. dostalam od izy szumielewicz nr tel do jej tz bede do niego dzwonila jutro ok 17 szczeniaki maja przyjechac do mnie najpozniej o 20 Marzena odbierze malucha juz odemnie czy wiadomo juz ile szczeniat przyjedzie? prosze pamietac o najmniejszej suni dla mnie - ona ma juz dom, tylko kwarantanne u mnie odsiedzi
  15. [quote name='Marzena&Gusti']Dziś trzeba się ponownie wkupić w łaski Tz-ta:D Romantyczna kolacja przy świecach:)To tak jak nagradzanie psa gdy zrobi coś dobrego:DPóźniej tymczas dla niego będzie czymś miłym i smacznym:evil_lol:[/quote] Marzena jestes okropna :evil_lol:
  16. [quote name='Fenris']Haha, na ukojenie łez po Iguni ?? :eviltong: cooż to za bidy?[/quote] jutro pokaze i sie pochwale
  17. Santucha jest sliczna, jutro do mnie na tymzas przyjezdzaja dwa maluchy ale psie :loveu:
  18. nareszcie !! a nie swoim ptakiem sie chwialisz :diabloti:
  19. do mnie jutro przyjezdzaja dwa scyzoryki z kielc :eviltong: mam tez inne malizny i sie boje, ze mi sie to wszystko pozaraza :roll:
  20. [quote name='Tengusia']coz za entuzjazm :evil_lol: teskni ci sie za babelkiem cio :eviltong:[/quote] jak cholera.... a nie ma jej 20 minut :placz:
  21. ciotka jakby co ja go wezmę ale za kilka dni plzzz najpierw jutro musze ogarnac scyzoryki
  22. Iga bedzie dalej szkolona pokazalam tez Panu jak radzic sobie z jej nadpobudliwoscia Wlasciciel Igi zostawil 58 zlotych za szczepienie
  23. ja sie nie zamartwiam ja :placz::placz::placz::placz: selenga mnie pociesza na gg:loveu: dom super i tylko to mnie troche trzyma w pionie, pan o wszystko wypytal, czym karmic, jak czesto, zaprasza do siebie, powiedzial, ze moze z Iga do nas od czasu do czasu zajechac, za 2 tyg doszczepi ja itd prosil tez zeby mu pomoc szukac weterynarza jak przyjdzie czas na sterylke :p
  24. tak do mnie pisali wiec pytam bo mam wrazenie, ze to ci sami ludzie czyli mozna sciagnac ogloszenia Dextera?
×
×
  • Create New...