-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
RADOM(Skaryszew).mastif w lesie -nie wiem czy jeszcze zyje!!adoptowany
GameBoy replied to Kunda's topic in Już w nowym domu
mastiff to nie jest, za maly jest chociaz zdjecia tez nienajlepsze to jakis mix -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
są jakieś mixy astow w krakowie, pokaze ludziom, tyle, ze oni chcieli psa a nie suke i dlatego tez nie trafila do nich Iga, astka, ktora mialam do wczoraj na DT -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
nie wydaje mi sie zeby on byl kiedykowlwiek do adopcji watek zostal chyba zalozony od tak pewnie teraz napisza, ze pies zostaje u nich czy cokolwiek ale mozna odebrac tel chociaz, podaje go ludziom chetnym na adopcje a oni wydzwaniaja do mnie, ze sobie zarty z nich robie :shake: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
jestem po rozmowie z Erka juz wszystko wiem Marzena dam Ci dwie umowy adopcyjne tak jak chcialas, kopie bedziemy odsylac do Kielc -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
nie o to mi Ewa chodzi, gdyby nie DuDziaczek, z ktora jest kontakt na gg, tak naprawde nie wiedzialabym nic niewazne juz o 17 dzwonie do Rafała i bede czekala na maluchy -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
znajomi dzwonia do iskierki ale ona nie odbiera czy ten pies byl kiedykolwiek do adopcji? -
[quote name='katarzyna kuczewska']tak bał sie bo Zuza warszała Zuza jest teraz wieksza siega tak do kolan, wązy około 13 kg ma sliczna mardke ale warczec potrafiii jak widac ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: kurcze to sie nie dziwie, ze sie bal dziewczyny jestescie naprawde nieodpowiedzialne a zrzucacie wine na biednego adoptujacego - oj nieladnie
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
kurcze informacyjnie to tu wszystko lezy dziewczyny tak sie nei robi -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Super wiesci, tak sie ciesze, ze Borys dobrze trafl, nie ukrywam, ze ten pies byl mi szczegolnie bliski i jego dobro bardzo lezalo mi na sercu. Szkoda, ze nie ma wiecej takich domow jak ten u Tomka -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
one jada jutro do Wawy na tymczas - wszystkie -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
co z małym? czytalam na niebieskim, ze dwie osoby probowaly sie do Was dodzwonic i nadal cisza mały jest do adopcji czy nie? ja tez mam ew chetnego w Wawie, dom sprawdzony -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
dostalam od izy szumielewicz nr tel do jej tz bede do niego dzwonila jutro ok 17 szczeniaki maja przyjechac do mnie najpozniej o 20 Marzena odbierze malucha juz odemnie czy wiadomo juz ile szczeniat przyjedzie? prosze pamietac o najmniejszej suni dla mnie - ona ma juz dom, tylko kwarantanne u mnie odsiedzi -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Dziś trzeba się ponownie wkupić w łaski Tz-ta:D Romantyczna kolacja przy świecach:)To tak jak nagradzanie psa gdy zrobi coś dobrego:DPóźniej tymczas dla niego będzie czymś miłym i smacznym:evil_lol:[/quote] Marzena jestes okropna :evil_lol: -
[quote name='Fenris']Haha, na ukojenie łez po Iguni ?? :eviltong: cooż to za bidy?[/quote] jutro pokaze i sie pochwale
-
a kiciaka nie atakuje?
-
Santucha jest sliczna, jutro do mnie na tymzas przyjezdzaja dwa maluchy ale psie :loveu:
-
nareszcie !! a nie swoim ptakiem sie chwialisz :diabloti:
-
do mnie jutro przyjezdzaja dwa scyzoryki z kielc :eviltong: mam tez inne malizny i sie boje, ze mi sie to wszystko pozaraza :roll:
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']coz za entuzjazm :evil_lol: teskni ci sie za babelkiem cio :eviltong:[/quote] jak cholera.... a nie ma jej 20 minut :placz: -
ciotka jakby co ja go wezmę ale za kilka dni plzzz najpierw jutro musze ogarnac scyzoryki
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Iga bedzie dalej szkolona pokazalam tez Panu jak radzic sobie z jej nadpobudliwoscia Wlasciciel Igi zostawil 58 zlotych za szczepienie -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
ja sie nie zamartwiam ja :placz::placz::placz::placz: selenga mnie pociesza na gg:loveu: dom super i tylko to mnie troche trzyma w pionie, pan o wszystko wypytal, czym karmic, jak czesto, zaprasza do siebie, powiedzial, ze moze z Iga do nas od czasu do czasu zajechac, za 2 tyg doszczepi ja itd prosil tez zeby mu pomoc szukac weterynarza jak przyjdzie czas na sterylke :p -
tak do mnie pisali wiec pytam bo mam wrazenie, ze to ci sami ludzie czyli mozna sciagnac ogloszenia Dextera?