Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Ania+Milva i Ulver']BAZAREK dla GB na tymczasy- ZAPRASZAM!!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10501918#post10501918[/URL][/quote] ciotka dzieki a ja wlasnie przyjechalam z dwoma nowymi tymczasami :oops:
  2. [quote name='modliszka84']kto do niego chce zadzwonic?> ja mam numer ale on dzwonil w takim porach ze nie moge odebrac[/quote] ja zadzwonie jak wroce ze szczeniakami - wlasnie po nie jade
  3. [quote name='Tosia2']To może zmień tytuł? :loveu::loveu::loveu:[/quote] done :cool1:
  4. Pies bedzie mieszkal w domu gdzie sa tylko 4 mieszkania, parter plus ogrodek, Panstwo w wieku ok 45 lat, mieli sznupa ale sredniaka jak zobaczyli Baasa padli z zachwytu, on ich oblizal, obslinil, woda z brody wymoczyl i poszedl sie bawic umowa podpisana, fotki beda jak corka do nich przyjdzie, pies bedzie kastrowany za pol roku
  5. ja uzywam FRONLINE na Hexie, Monthy tez tym zakraplałam i kleszcz mi się nie trafił...
  6. czy mogalbym dostac na PW nr tel do osoby od sterylek? sama chetnie skorzystam dziewczyny prosze przestancie juz, to i tak nie ma sensu
  7. [quote name='vena&vivi']mało?? wiesz tak to malo, malo inagle wielka kwota sie nazbiera :)[/quote] wiem ciotka wiem Baas pojechal!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
  8. mysza przeczytaj dwa posty w gore wypowiedz Moniki i nie zadawajcie prosze takich pytan
  9. [quote name='MaJa 75']Skąd ja wiedziałam, że tak zrobisz:mad: mam nadzieję, że ta Pani to TA Pani;)[/quote] oj bo nie moge dac komus psa a pozniej sie okaze ze np jest potrzebna operacja .... zaplacilam malo, pies dostal kropelki i masc
  10. a po co???? :mad:
  11. nie wytrzymalam i polazlam do weta, nie ma zadnego problemu pies jest zdrowy, ma zaczerwienienie ale zwiazane z urazem mechanicznym, albo cos mu weszlo albo potarl czy cos w tym stylu czekam teraz na Pania
  12. [quote name='dzodzo']odezwał się do mnie ktoś zainteresowany Faronem, brzmi naprawde nieźle;) czy ktos znający się na rasie mógłby z nim pogadac?[/quote] jak nie znajdzie sie nikt madrzejszy to ja moge ew
  13. [quote name='MaJa 75']Jeśli nie ma sytuacji gardłowej to nie idź. Trzeba będzie jednak zwrócić nowemu właścicielowi uwagę na ten problem. Dobry domek napewno tego nie zlekceważy.[/quote] niby tak, niemniej jednak nie powinnam w taki sposb wydawac psa :roll:
  14. ale śliczna dziewczynka! takie malenstwo!
  15. kusi mnie zeby pojsc z nim do weta, jedno oczko jest wyraznie zaczerwienione ale raczej nie pojde :shake: wole sie trzymac z daleka od weta
  16. Tosia2 ja Ciebie rozumiem, niestety jakie sa realia wiadomo :shake: oddalam do tej pory dwa psy do kojca, oba domy sprawdzilam i stweirdzam, ze krzywda im sie tam nie dzieje
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']jak dom jest ok, to uważam ,że kojec nie jest końcem swiata- jesli psu zapenia sie ruch , spacery , głaskanko, to moze mieszkac w kojcu z solidna buda.[/quote] wiadomo, ze nie kazdy sie nadaje... ale benka wydalam do budy i nie cierpie na bezsennosc z tego powodu:roll:
  18. [quote name='Tosia2']...to fakt... :oops:[/quote] mnie tez kojce nie rajcuja ale czasem trzeba sie na cos zdecydowac mialam kiedys 2 miejsca dla psow do kojca w naprawde fajne warunki do madrych ludzi, pytalam na dogo o jedne psy, nie dano ich, ok, dzis nadal sa w schronie a maja juz nie 3 a 7 mcy i szanse na dom coraz mniejsze
  19. pokaze go, ale boje sie, ze zaintereoswanie bedzie glownie kojcowe a o ile dobrze pamietam, co Cie nie interesuje
  20. [quote name='ocelot']Ja też zrozumiałam, że dalenka ze sterylki się nie wycofuje, powiedziała, że jak się uda bezpłatnie wysterylizować Zuzię to przekaże pieniądze [B]na innego potrzebującego psa [/B]Jeśli Kasia może się dowiedzieć, podzwonić do warszawskiego TOZ-u to czemu nie? Kasiu dowiedz się jeśli możesz.[/quote] Kasia tylko nie daj sie tam zbyc jak ja kiedys, zadaj konkretow, bo mnie zrobili w jajo mimo, ze obiecali zabieg:shake:
  21. [quote name='Tosia2'][URL]http://www.allegro.pl/item400980749_owczarek_niemiecki_mix_cudny_szczeniak_wyjatkowy.html[/URL][/quote] ale on ma imponujace rozmiary :-o choc wyglada na starszego niz 3 mce oceniala go ta sama weta co Baas'a? :eviltong: puszcze go zaraz mailingiem
  22. [quote name='kasia_r']Ja znam wiele historii o tozie i próbach wyrwania od nich talonów na sterylizację piwnicznych kotów i pomocy w dokarmianiu. Niestety rączka rączkę, a wszystko w większości rozpływa się po znajomych. Nie twierdzę, że tak postępują wszyscy ale swoje wiem, od tych najbardziej potrzebujących. Zuźkę trzeba wysterylizować.[/quote] stad moje pytanie do dalenki, koszt sterylki to ok 350 - 400 zl
  23. dalenka mozesz wplacic do mnie kase na sterylke? wiadomo, ze sterylizacja przez TOZ to mrzonki, kiedys obiecali mi sterylke psa, ktorego wydawalam i skonczylo sie jak Ryba napisala minal m-c od cieczki, wzielabym Zuzke i pokazala mojemu wetowi
  24. [quote name='Tosia2']Wystawiłam go na allegro... To szalenie inteligentny maluch, który po prostu w mig pojmuje czego człowiek od niego oczekuje.... Jest niesamowity, ale to pies z charakterem... :)[/quote] podrzuc tu, prosze linka
  25. dalenka to Ty nakladalas suni obroze pp? kiedy to bylo?
×
×
  • Create New...