-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']BAZAREK dla GB na tymczasy- ZAPRASZAM!!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10501918#post10501918[/URL][/quote] ciotka dzieki a ja wlasnie przyjechalam z dwoma nowymi tymczasami :oops: -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']To może zmień tytuł? :loveu::loveu::loveu:[/quote] done :cool1: -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Pies bedzie mieszkal w domu gdzie sa tylko 4 mieszkania, parter plus ogrodek, Panstwo w wieku ok 45 lat, mieli sznupa ale sredniaka jak zobaczyli Baasa padli z zachwytu, on ich oblizal, obslinil, woda z brody wymoczyl i poszedl sie bawic umowa podpisana, fotki beda jak corka do nich przyjdzie, pies bedzie kastrowany za pol roku -
ja uzywam FRONLINE na Hexie, Monthy tez tym zakraplałam i kleszcz mi się nie trafił...
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='vena&vivi']mało?? wiesz tak to malo, malo inagle wielka kwota sie nazbiera :)[/quote] wiem ciotka wiem Baas pojechal!!!! :multi::multi::multi::multi::multi: -
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
GameBoy replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mysza przeczytaj dwa posty w gore wypowiedz Moniki i nie zadawajcie prosze takich pytan -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Skąd ja wiedziałam, że tak zrobisz:mad: mam nadzieję, że ta Pani to TA Pani;)[/quote] oj bo nie moge dac komus psa a pozniej sie okaze ze np jest potrzebna operacja .... zaplacilam malo, pies dostal kropelki i masc -
a po co???? :mad:
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nie wytrzymalam i polazlam do weta, nie ma zadnego problemu pies jest zdrowy, ma zaczerwienienie ale zwiazane z urazem mechanicznym, albo cos mu weszlo albo potarl czy cos w tym stylu czekam teraz na Pania -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Jeśli nie ma sytuacji gardłowej to nie idź. Trzeba będzie jednak zwrócić nowemu właścicielowi uwagę na ten problem. Dobry domek napewno tego nie zlekceważy.[/quote] niby tak, niemniej jednak nie powinnam w taki sposb wydawac psa :roll: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
ale śliczna dziewczynka! takie malenstwo! -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
kusi mnie zeby pojsc z nim do weta, jedno oczko jest wyraznie zaczerwienione ale raczej nie pojde :shake: wole sie trzymac z daleka od weta -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Tosia2 ja Ciebie rozumiem, niestety jakie sa realia wiadomo :shake: oddalam do tej pory dwa psy do kojca, oba domy sprawdzilam i stweirdzam, ze krzywda im sie tam nie dzieje -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']jak dom jest ok, to uważam ,że kojec nie jest końcem swiata- jesli psu zapenia sie ruch , spacery , głaskanko, to moze mieszkac w kojcu z solidna buda.[/quote] wiadomo, ze nie kazdy sie nadaje... ale benka wydalam do budy i nie cierpie na bezsennosc z tego powodu:roll: -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']...to fakt... :oops:[/quote] mnie tez kojce nie rajcuja ale czasem trzeba sie na cos zdecydowac mialam kiedys 2 miejsca dla psow do kojca w naprawde fajne warunki do madrych ludzi, pytalam na dogo o jedne psy, nie dano ich, ok, dzis nadal sa w schronie a maja juz nie 3 a 7 mcy i szanse na dom coraz mniejsze -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
pokaze go, ale boje sie, ze zaintereoswanie bedzie glownie kojcowe a o ile dobrze pamietam, co Cie nie interesuje -
[quote name='ocelot']Ja też zrozumiałam, że dalenka ze sterylki się nie wycofuje, powiedziała, że jak się uda bezpłatnie wysterylizować Zuzię to przekaże pieniądze [B]na innego potrzebującego psa [/B]Jeśli Kasia może się dowiedzieć, podzwonić do warszawskiego TOZ-u to czemu nie? Kasiu dowiedz się jeśli możesz.[/quote] Kasia tylko nie daj sie tam zbyc jak ja kiedys, zadaj konkretow, bo mnie zrobili w jajo mimo, ze obiecali zabieg:shake:
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2'][URL]http://www.allegro.pl/item400980749_owczarek_niemiecki_mix_cudny_szczeniak_wyjatkowy.html[/URL][/quote] ale on ma imponujace rozmiary :-o choc wyglada na starszego niz 3 mce oceniala go ta sama weta co Baas'a? :eviltong: puszcze go zaraz mailingiem -
[quote name='kasia_r']Ja znam wiele historii o tozie i próbach wyrwania od nich talonów na sterylizację piwnicznych kotów i pomocy w dokarmianiu. Niestety rączka rączkę, a wszystko w większości rozpływa się po znajomych. Nie twierdzę, że tak postępują wszyscy ale swoje wiem, od tych najbardziej potrzebujących. Zuźkę trzeba wysterylizować.[/quote] stad moje pytanie do dalenki, koszt sterylki to ok 350 - 400 zl
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']Wystawiłam go na allegro... To szalenie inteligentny maluch, który po prostu w mig pojmuje czego człowiek od niego oczekuje.... Jest niesamowity, ale to pies z charakterem... :)[/quote] podrzuc tu, prosze linka