Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. czyli teraz czekamy na zdanie GoniP?
  2. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Wymiękłam :evil_lol: Świetna fotka panny obrażalskiej :loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] dziękujemy, życzymy wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet paniom dwu i czteronożnym :Rose::Rose::Rose:
  3. [quote name='Alicja'].............................[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/quote] mało nie spadłam z łóżka jak zobaczyłam tą emotkę :eviltong: musi być dobrze
  4. [URL=http://img22.imageshack.us/my.php?image=zdjcie022a.jpg][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9323/zdjcie022a.jpg[/IMG][/URL]
  5. chyba musimy jescze się uzbroić w cierpliwość ;)
  6. czy on czegoś potrzebuje (poza domem)? karmy, odzywek, kasy na badania?
  7. zażalenie przyjęte :evil_lol: pomęczysz się i będziesz zadowolona, że skończyłaś.. już niedaleko ;)
  8. [quote name='yewcia1']nie wiem, dopytam w poniedziałek. Magda mówiła, ze Kraksa i Gaba w ciągu miesiąca około 30 kg + do tego inne żarło, wiec lepiej je ubierac niz karmic:razz:[/quote] strasznie duzo :roll: czy karma typu bosch tez wchodzi w rachube? wiem, ze to nie cudo ale do takiej mam dostep a zawsze to 20 kilo :roll:
  9. obys miala racje Agnieszko niektórzy ludzie są w gorącej wodzie kąpani :roll:
  10. bardzo się cieszymy :p obie :evil_lol: jak powrót do szkoły?
  11. Poświata podaj mi proszę nr tel do siebie i adres na PW sporóbuje załatwić Ci troche karmy dla maluchów
  12. [quote name='Alicja']......................:kciuki:[/quote] trzymam mocno kciuki :loveu:
  13. Aga może udałoby się zrobić muminkowi kilka fot w tygodniu? :cool3: znajdziesz chwilę?
  14. [quote name='Martens']No niestety, sterylka przed pierwszą cieczką jest naprawdę ryzykowna, a już szczególnie u tak młodej suczki jak Holly. Trzymam mocno kciuki za domek :)[/quote] popieram sterylkę ale nie w tak wczesnym wieku
  15. [quote name='Alicja']myślę ze dziewczyny z Katowic czy Rudy Śląskiej mogłyby w razie czego podskoczyć[/quote] zupełnie nie znam nikogo z tych okolic... znasz może ciotka kogoś?
  16. za 2-3 dni pewnie się rozkręci, oby nie za bardzo :eviltong: czy nie ma żadnej możliwości odebrania im tego drugiego psa? ps. w jakim wieku jest bokserka ktorej szukacie tymczasu? czy jest łagodna?
  17. Agnieszka dziękujemy :loveu: wiesz jeszcze kto z dogo jest z okolic?
  18. Lulutosi trzymam kciuki żeby wasze relacje z małym szybko znalazły się na dobrych torach kiedy ( o ile w ogole) bedziecie robic mu badania?
  19. cieszę się, postaram się niedługo podrzucić resztę na ile jej to starczy?
  20. [quote name='Patisa']A nie pytałam:lol:[/quote] zapytaj proszę to dosć pomocna informacja na przyszłość
  21. [quote name='Patisa']No oby:roll: Zobaczymy. Trzymajcie kciuki![/quote] czy Pani wypatrzyła ją na gumtree?
  22. będzie dobrze, nie wszyscy często wchodzą na dogo cieszyć się, że coś się ruszyło oby to był ten dom
  23. cocker może skończ już z tym głupim zakładaniem stu tematów o jedzeniu mogłaś o to zapytać w tym, który juz "masz" :shake:
  24. musisz szukac na mapie dogo
  25. Goni podobno teraz nie ma, gdzieś czytałam na innym wątku może poszukaj kogoś innego, zaufanego z Poznania trzymam kciuki :multi:
×
×
  • Create New...