Hehe Pampersy.:evil_lol::evil_lol:
Dina ma tak, ze najpierw przestaje chodzic, tak sei czolga, i tak nia troche rzuca (nie miala (odpukac) dawno wiec nie pamietam dokladnie)
Jakos tak...
Dina ostatnio nie miala wogole... (ODPUKAC x))
Dobrze, zaraz ja wysciskam..Jejku- Ona ma taki wielki pecherrz, ze ja wymiekam... :shake::shake: Caly dom jest ... ... noooooooo dokonczcie sobie.. :roll::roll:
Chyba tylko my tu jestesmy.. :p
No i co z kotem?
Ale weterynarz...:shake::shake:
Ona miala zadzwonic, ale nas olala i pies przestawal dostawac leki na stawy i znowu zaczal gorzej chodzic, potem znowu, ale po jednym uzyciu zzaczal wymiotowac:shake:
Czepiaj sie..Robisz to z dobrego serca:p
Wlasnie najwiekszym problemem jest wet.. Byla jenda dobra wetka, ale ona "olala"nasz Dine.. Najpiewr dala jej lek na stawy, a jak sie cos zaczelo dziac i miala zadzwonic to nie zadzwonila... :shake::shake:
Dopoki Dina nie bedzie cierpiec, niech sobie siedzi w domku.. x)
Diekuje za troske... ;)
ulvhedinn-Ale Dina nie przezyje operacji... Ona miala w dziecinstwie zlamana lapke, ma padaczke... Kiedys miala ataki teraz na szczescie (odpukac) nie ma juz...
Pozatym nie ma do kogo chodzic.. :(
niewazne.. zmienmy temat.. :p
Jaka ona sliczna.. :loveu::loveu: Do gory kochanie...!!
Dopiero teraz tu wpadlam przypadkiem...;)Zakochalam sie...Moge poprosic Ole o zrobienie banerku dla malenstwa?x)
Najwikeszym szkodnikiem jest czlowiek...:angryy::angryy:
To straszne, ze ten czlowiek bey/jest/bedzie nazywany "artysta" Ale dlaczego ludzie nie zareagowali, moze 1 by odciagnal,ale 10 juz nie.. Moze wtedy pies by przezyl.. :shake::shake:
[SIZE="6"]