Ja zdecydowanie wolę MP. Nie wiem nawet dlaczego, po prostu lepiej mi się go czyta i już ;)
A nowy numer będę mieć dopiero w poniedziałek-wtorek, bo zawsze mama mi z pracy przynosi, a teraz ma urlop... I już nie mogę się doczekać, ale nie wiem nawet czy warto