[quote name='asiuniab']
kochane ciocie, od przyszłego tygodnia, będę potrzebowała pomocy, przy agitowaniu o pomoc Grafi na fb, trzeba się tam zwrócić również o pomoc, a nóż, choć dyszeczka wpadnie, a to dla suni i dla nas dużo:)[/QUOTE]
To chociaż tyle pomóc mogę :)