Ja mam sporo zdjęć z niedzieli, z finałów, z JH, z ringów shih tzu, grzywek, DN i oczywiście załapały się też inne rasy :)
Jak ktoś jest zainteresowany to PW.
Pozdrawiam
Witajcie,
Kto się wybiera? Ja mam nadzieje jestem w grupie starszej, o ile przyjeli moje zgłoszenie.
Ja już jestem trochę zła bo od kilku tygodni próbuję się dodzwonić do oddziału i dowiedzieć czy moje zgłoszenie na MP zostało przyjęte. A tam albo nikt nie odbiera, albo zajęte... już nie mówię o tym że wysłałąm chyba z 10 maili. No i cóż dalej nic nie wiem :p:p:p
Ja już jestem trochę zła bo od kilku tygodni próbuję się dodzwonić do oddziału i dowiedzieć czy moje zgłoszenie na MP zostało przyjęte. A tam albo nikt nie odbiera, albo zajęte... już nie mówię o tym że wysłałąm chyba z 10 maili. No i cóż dalej nic nie wiem, ma ktoś jakieś pomysły?
Nie widziałam wcześniej tego wątku ;)
To też coś wstawie, ostatnio jedno z moich ulubionych:
[IMG]http://www.otostrona.pl/kajros/modules/gallery/albums/Ludzie/img/090912050017_dsc_0011_kopia.png[/IMG]
Jeśli ktoś ma zdjęcia z konkursu Młody Prezenter to bardzo proszę o wysłanie ich na mail [email][email protected][/email]
Ja niestety na tej wystawie byłam bez aparatu i żałuję.
[quote name='bety']A może ktoś wrzucić staweczkę THAI RIDGEBACKA - bardzo mi zależy też na dacie urodzenia i rodzicach tego z klasy szczeniąt (tylko). :modla::modla::modla:
Była bym bardzo wdzięczna.
Pzdr[/QUOTE]
Proszę:
klasa szczeniąt:
DOMINIQUE BAAN CHUEN Thaikru 22.01.2009r. ( Siam's Trb. Krabork - BAAN CHUEN of Nappakao )
klasa młodzieży:
CATANA Thaikru 03.11.2008r. (Siam's Trb. Krabork - CONSTANCY Thai Bellijess )
Gratulacje dla wszystkich!