[quote name='psiulka']
Pewnie jeszcze dużo osób da zdjęcia, ale trzeba je zgrać, zmniejszyć, zlinkować, a to trochę pracy, jeśli ktoś ma ich kilkadziesiąt :)[/QUOTE]
hihihih np ja, tylko tyle że kilkaset :P
Na razie umieram, po Rzeszowie czuje się chora, mam nadzieje że mi szybko przejdzie i zajmę się zdjęciami ;)