ja za to jej współczuje braku futra :evil_lol:
a patrz pierwszy śnieg tej zimy... patrz i płacz to po zaledwie półgodzinnym hasaniu... a strzyżenie by nic nie dało chyba by trzeba ogolić
[url]http://lh3.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SSlBRbZUyiI/AAAAAAAAB-Y/9zaN1kSxCE8/s912/i%20136.jpg[/url]
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SSlBRbZUyiI/AAAAAAAAB-Y/9zaN1kSxCE8/s912/i%20136.jpg[/IMG]