Jump to content
Dogomania

Marchewkowy

Members
  • Posts

    2423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marchewkowy

  1. a my mamy w klasie jednego konkurenta :) hmm..ale stawka niezla...suka z Francji jakas jest hmm.zobaczymy:) ciekawe keidy potwierdzenie przyjedzie bo pocztą wysyłają nie?
  2. to nie boli przynajmniej Danka tak twierdzi :) i moi kumple...
  3. cóż pozostaje tylko czekać ;) Rzeszów to będzie nasza 2 wystawa... a za tydzień debiut... :multi:
  4. Jestem świadkiem.byłam z nią jak się dziarała :lol: i co sądzicie?
  5. brryyy nie zmniejszyły się..... a teraz już nie mogę edytować. a ty Sota lepiej byś powiedzial ze fotki ladne czy cos ;)
  6. Co tu taka cisza ostatnio? ej briardziarze pobudka!!! to my wstawimy kilka fotek ;) więcej tutaj http://picasaweb.google.com/marchewkowybandyta albo tutaj marchewkowy.pl.tl :loveu: http://lh4.google.com/marchewkowybandyta/R3-YzykBiHI/AAAAAAAAAEE/Dig-RPMHtCc/zima143.jpg?imgmax=720 http://lh4.google.com/marchewkowybandyta/R3-ZBykBiMI/AAAAAAAAAEs/RKAfc0NqZUA/zima145.jpg?imgmax=720 http://lh4.google.com/marchewkowybandyta/R3-ZBykBiKI/AAAAAAAAAEc/9VxLUHwXw6s/zima146.jpg?imgmax=720
  7. zdjęcia świetne! więcej więcej daj!:diabloti:
  8. :) super u mnie na osiedlu jest teraz szczeniak jamniczka miniaturowego dlugowlosego ciekawe czy juz znalazl dom..powodzenia w szukaniu hodowli !!! wybieraj lagodnego szczeniaka jest mnostwo testow zapytaj tez hodowce o usposobienie szczeniąt
  9. Ja proponuje u mnie. Sądo wyboru koła ( taki park) a jeśli chcecie coś bardziej odludnego to bagry jest woda zamarznieta ale z dla do niej są też łąki.To jak?
  10. Coś o Annie Redlickiej?
  11. a ty keidy się wreszcie na spacerek wybierzesz z nami co!? hehe
  12. Po prostu piękny..nie moge doczekać sie spotkania i .... więcej fotek!!!! Wora marchewek !!!
  13. Nie dziękuje ;) hehe w jaki dzień będziecie? moja mam jest fanką westów więc chętnie byśmy was pocykali
  14. Cóż sama mam jamniorke. Masz racje z tymi odmianami. Ale najwiecej zależy od wychowania. a jesli nie chcesz dominujacego szorstkowlosego to wez po prostu lagodne szczenie bez skonnosci do dominacji :)
  15. My będziemy w sobote i w niedziele.Kurcze ale były trudności ze znalezieniem hotelu gdzie z psem przyjmują ;) nasz debiut będzie w klasie szczeniąt
  16. My też się do Rzeszowa wybieramy ;)
  17. Prince ma 6 msc. Powinny się dogadać.Katik znajdzie się jakieś odludne...Super terrierka pobawią się mam nadzieje że nie będzie za mała dla mojego marchewkowego potowra.
  18. My też z marchewkowym chętnie się gdzieś wybierzemy :) A może byśmy wszyscy razem się tak zebrali? Sylwia wykoś te krzaki u siebie to będą fajne łaki a nie !!! To jak? My mieszkamy na jagiellońskiej..możemy przyjechać na stawiki bo tam mam babcie albo u mnie są tzw. Bagry,koła no i jeszcze park sielecki? :)
  19. Grupowe w Będzinie. Indywidualne w Sosnowcu koło sądu .Jest chyba też możliwość dojazdu. Co do psiego przedszkola to myślałaś może nad Prestorem?
  20. nie ma. Ale facet naprawdę świetny :) organizuje zajęcia indywidualnie albo w grupach.Naprawdę polecam
  21. Spotkałam sie z tym Panem racja,podejście indywidualne do każdego psa.Polecam jestem zachwycona :) Facet zna się na rzeczy heh
  22. gdzieś już to zdjęciebriarda "po agresywnych rodzicach"widziałam :lol::loveu: heh
  23. jestem ciekawa czy ktoś wie coś o tym ośrodku.Czekam na opinie i pozdrawiam Martyna;)
  24. ups stary temat tak czy inaczej będziemy w K-c w 2008..przepraszam:oops: a i pozdrowienia dla Madzi miałam okazje poznać!
  25. my będziemy !! zaczniemy w Katowicach mł. ch polski :multi::multi::multi: co rok świetna ekipa jest więc nie mogę się doczekać... dla tych zmopomani to moze kojarzą to my Prince i Kajrosa z mopomanii pozdrawiamy wszystkich;)
×
×
  • Create New...