Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Przynajmniej masz,nie którzy nie mają i Ci na pewno zazdroszczą:lol:
  2. A dziękuje bardzo:lol: Każdy psiak może być głośny,nawet średniak czy olbrzym-zawsze można trafić na małego wariata:eviltong: Gassula np.w mieszkaniu jest cichutka(no chyba że ktoś za blisko drzwi przejdzie to sobie burknie,ale to nawet nie jest szczek),ale za to na działce codziennie rano i wieczorem ma miejsce tak zwany "zwiad" terutorium polegający na głośnym ogłaszaniu całemu światu kto tu rządzi!!:diabloti::cool3:.Nie można również pominąć notorycznie obszczekiwanych kur i krów:lol:kwestia przyzwyczajenia
  3. świetne fotki-bokserki to świetne psiaki
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/106/40396d02e121a3cf.jpg[/IMG][/URL]
  5. Ciesze się,że fotki wam się podobają,staram się robić coraz lepsze,ale ten łobuz jest tak ruchyliwy,że przeważnie na fotce zostaje sam czubek ogona:angryy: Czemu średniak- bo ma niespożytą energię, bardzo duży temperament no i idealny wzrost jak dla mnie,nie mam dużego mieszkania,a chciałam większego psiaka niż miniak.Uwielbiam olbrzymy,ale to jak narazie za duży pies dla mnie,takiego psiaka zakupie jak będę miała dom z ogrodem:lol:(kurcze to może niestety potrwać):-(Ale uważam,że dokonałam idealnego wyboru:loveu:
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/106/33c36f00fcb55505.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/106/ee13a12aba72c211.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/106/32ea31fc5f39025a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/105/60e3c9b97ffbf8b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/31/54cd92934197bd00.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/105/2752b5418cb88c0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/106/6dd7f597b5c4f35f.jpg[/IMG][/URL]
  8. zamieszczam kilka dzisiejszych spacerowych fotek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/105/f9c582f3be6df9dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/105/ee4343032057d82a.jpg[/IMG][/URL] nawet jak biegne to się uśmiecham:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/31/0d8a61f4db94e68f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/31/323e4d428409e7ad.jpg[/IMG][/URL] jak zawsze dostane coś dobrego-i jak tu nie być grzecznym:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/31/8651e077eb504e80.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/105/e6b774c69600a997.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/30/bd912056f67205e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/30/7be1deb11cf61baa.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/105/02ba4d06f77ed710.jpg[/IMG][/URL] czy te oczy mogą kłamać:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/30/a1e0ceedd9da2415.jpg[/IMG][/URL] posiłek na leżąco,niektórzy to mają za wygodnie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/105/4717ba6a63fd5180.jpg[/IMG][/URL] no dobra już wstałam! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/30/fc747012fdd7e065.jpg[/IMG][/URL]
  11. Im więcej tym lepiej:multi: Miniatury są dla mnie ciut za głośne,ale równie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolorowych:lol:
  12. nie wiem czemu ta smutna buzia się pojawiła,chyba raczej na nią nie klikałam-chyba,że to ta godzina mi się na oczy rzuca:lol:
  13. To jesteśmy już dwie z tym zajobem;)Co prawda mój trwa dopiero 5 miesięcy,wcześniej niestety nie miałam kontaktu z tą cudowną rasą,ale odkad mam Gassirke nie potrafie przejść obojętnie obok tych psiaków:lol:
  14. :lol:cudna psinka:lol:
  15. Jestem,całości nie udało mi się przeczytać,ale już dużo wiem. Monita wielki szacunek dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widać jak Zulka odrzyła w Twoich rękach:lol:!Z zarośniętego,smutnego psa stała się szczęśliwym i pięknym sznaucerkiem:lol:. Teraz będę śledziła ten wątek regularnie!!!Więc więcej fotek obowiązkowo.Ucałuj Zulke ode mnie w nocha no i od Gassi kilka radosnych machnięć ogonem:lol:
  16. Biorę się za lekture więc chwile może mnie nie być:lol:
  17. Monita poproszę o link to chętnie sobie pooglądam:lol:
  18. Ja jestem z Warszawy,ale do Radomia(a właściwie w okolice),będę jeździła na weekendy do koleżanki na dziłeczke,więc spacerek może być gdzieś blisko Ciebie.Tylko nie pytaj o miejscowość,bo nigdy nie moge jej zapamiętać:oops:-jakoś na "P" blisko jakiegoś sztucznego zalewu
  19. Oj są regate dusze:lol:ale szybko się uczą i mają wspaniałe chataktery:lol: Przyznam się,że jeszcze nie widziam:oops:
  20. Tak myśłałam,ale zawsze lepiej spytać:lol:
  21. Chyba musze kupić większą karte pamięci do aparatu jak takie rewelacje się zapowiadają:lol:
  22. Ciesze się Olusiu,że jesteś tak częstym gościem w mojej galerii,na wiosne będę często w Radomiu,więc może wybierzemy się kiedyś z naszymi psinami na jakieś leśne szaleństwa?:lol:
  23. O to nieznam,w sumie to znam tylko imiona hodowlane,no może poza kilkoma zaprzyjaźnionymi psinami.A z jakiego jest miasta,to zaraz sprawdze i wszystko będę wiedziała:lol:
  24. o super!A którą?Znasz imię?Czy tylko typowo z widzenia?My jedziemy w przyszłym tygodniu do Poznania i spotkamy tam braciszka z tego miotu.Już nie moge się doczekać,teraz już pewnie jest większy od siostrzyczki:lol:
  25. :lol:Hodowla Flavago z Koszalina
×
×
  • Create New...