-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
cudne trio;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']W tym wieku wszystkie sznupy są fajne:loveu:[/quote] Sznaucerki są fajne w każdym wieku:diabloti::lol:,ale jak są małe to są najsłodsze;)
-
Witam Balbina i dziękuje bardzo:lol:
-
o super agility to my chcemy zacząć na wiosne ćwiczyć,a ta szkółka jest też w Warszawie?
-
Gassira ma 5 miesięcy więc jeszcze klasa baby
-
Aparat jest fajny-tylko jeszcze nie umiem robić zdjęć w nocy-wszystkie mi za ciemne wychodzą(ale to chyba wyższa szkoła jazdy). Gassula rośnie strasznie szybko z tęsknotą patrze na fotki tej malej kulki która dopiero przyjechała do mnie do domku-no ale co było to nie wróci,a więc już nie moge się doczekać tej długiej brody i tych brewek bo narazie to jakieś krzaczki są nad oczkami:roll::lol:
-
My w Poznaniu będziemy już w piątek.Niestety klasy Gassiry nie ma na tej wystawie,ale jedziemy towarzysko-no i na postrzyżyny:lol:
-
Teraz już będę stałym gościem:lol::diabloti: €Zapraszam również do mnie :razz:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95041[/URL]
-
ale on na pewno jest przesłodki w tym rozrabianiu:cool3:
-
Oby więcej takich sukcesów,wszystko jeszcze przed nami:lol:
-
A teraz fotki z pierwszej naszej wystawy(ISPU i klubówka)Gassula miała 3 miesiące [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/106/e587f9b7d9d07751.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/106/42229daaf0b3d7f6.jpg[/IMG][/URL] A to moje ulubione:lol: El Passo Flavago,Gassira Flavago,Fathia Flavago [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/106/2faa360c363694c2.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzięki za zaproszenie:lol:Z tą godziną to troszke ciężko,ale jak się trafi jakiś wolny dzień to na bank się tam wybierzemy:lol:
- 21590 replies
-
zmęczony sznaucer to szczęśliwy sznaucer:cool3:
-
upssssssssssssssssss....naczy przedostatnie
- 21590 replies
-
to ostatnie jest rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
Ja zawsze jak tam jestem to piesków innych praktycznie nie ma:-(-dlatego codzienne długie spacery są na polach-już nie bardzo je urozmaicem(nie wliczając weekendów):lol: Galerie śledze od dawna;)
- 21590 replies
-
a Ty też na jakieś zajęcia tam chodzisz?
-
Junka jest świetna i te jej uszka-Rewelacja:loveu:
-
Wszystkie fociory są fajne:lol:Widze,że tak jak ja jesteś z Warszawy,więc gdzie spacery uskuteczniasz?
- 21590 replies
-
zgadza się,dopiero byliśmy 4 razy ale do Baritusa,a czemu pytasz?
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/32/811fecc2c74a00ab.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/32/a47b8c6e132114b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/32/c6d294074f75a162.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/106/6f950f2528d914d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/32/84dcd4209d48523a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/32/604ac46bca7a8221.jpg[/IMG][/URL]
-
my w weekendy do 13 jesteśmy w przedszkolu:lol:więc ja najwcześniej moge około 14,chyba że szkolenie jest wyjątkowo męczoce to Gassira mi pada i nie ma szans,żeby odrazu po szkoleniu ją wziąść na spacer
-
ale ta upartość jest właśnie fajna:lol:
-
Ja na polach mokotowskich z Gassulką jestem codziennie:lol:więc zapraszam,coprawda w następny week mnie nie ma(wystawa w Poznaniu),ale w każdy inny dzień zapraszam:lol: