-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Saththa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/_DSC0122.jpg[/URL] Hoł hoł hoł :D[/QUOTE] taki Mikołaj to mógłby mi wpadać przez komin:diabloti: [quote name='eria']Nie kojarzę kim jest Edi,ale fotka superancka!! :) Ale świetnie,że fotki na bieżąco z domków i że Kadi z Kairossem będą się widywać![/QUOTE] no jak nie, Edi to jest najukochańszy, najcudowniejszy, przyjaciel, kochanek jeszcze nie, ale zakochani w sobie są po uszy, towarzysz spacerów, wędrówek, ganianek za piłką z Zakopca. Gass jak słyszy jego imię dostaje szału, szuka go, merda ogonem i doczekać się nie może:razz: Natomiast on nie jest dłużny, jak Ania jego właścicielka odpakowała prezent gwiazdkowy od nas to Edi dostał szału szczęścia, pół nocy biegał do "naszego" pokoju u nich w domu i sprawdzał czy przypadkiem Gass się w nim nie pojawiła:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja']:oops: ja spędziłam Sylwestra w piżamce :evil_lol:[/QUOTE] ja w dresie:loveu:
- 21590 replies
-
ale bida z gipsem się pomęczy, ale trochę męki i będzie mogła biegać do woli, to cudowne!!!!!!!!
-
[quote name='Tekla64'] no i czekam na zdjecia nastepne bo lubie je ogladac i to bardzo[/QUOTE] pogoda brzydka, czasu brak, aparat się kurzy:oops: [quote name='klaudusia0219']śmiać mi się chciało jak przeczytałam "Kadusia w nowym domku" :D ja mam na imie Klaudia i wszsycy mówią Kadi, Kadusia ewent. Kaczorek i miałam dziwny "styk" przez chwile, że to ja :lol::lol: a Kadusia śliczna:loveu::loveu:[/QUOTE] hiihhihhi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Doginka']Zrobiłam sobie ślada na monitorze, bo dałam Kadi buziaka w nos:roflt: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Pozdrowienia1.jpg[/URL][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Tekla64']malo czasu na wsio z tym rokiem sie probilo co??? beda jakies piekne zdjecia???? [/QUOTE] ja tak jak pisałam czasu na nie nie mam, niestety:placz: ale dostaje codziennie od ludzi, więc podzielę się z Wami:loveu: [quote name='NightQueen']Ależ one wyrosły :loveu: Z resztą rodzinki masz kontakt?[/QUOTE] szybko ten czas leci, wszystkie już mają ponad 40cm, zaraz wejdą w etap brzydkich kaczątek: wielkość psów dorosłych, ale mało kłaka i brak masy:loveu:takie szczurki sa kochane:loveu: Tak, ze wszystkimi mam kontakt, z niektórymi się zaprzyjaźniłam z innymi kontakt jest rzadszy, ale wiem co słychać u każdego z maluchów!:loveu::loveu::loveu: Kadi i Kaiross po wspólnym spacerku:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/IMG_36912.jpg[/IMG] Kaiross the Boss zajmuje miescę na skórzanej kanapie:cool3: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/IMG_3694.jpg[/IMG] i Edi jako spóźniony Mikołaj:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/_DSC0122.jpg[/IMG]
-
Miziaki dla Vesperki, niech wraca SZYBKO DO ZDRÓWKA!
-
co do sprzątania to ja wzięłam się dziś za oczyszczanie podwórka z kup, bo ostatnio to trochę zaniedbałam:oops: przy 4 psich to się nazbierało:crazyeye: ponad godzina roboty, zasranej roboty:evil_lol: a ostatnie foto wyszło Ci fajnie:loveu: cała Gass:evil_lol: a może jednak to typowo sznaucerowe:razz:
-
[quote name='eria']ja tam na fotki Twoich dziewczyn zawsze jestem chętna! :)[/QUOTE] zupełnie tak jak ja:)
-
[quote name='weszka'] A ja jestem zafascynowana samoróbką do ustawiania :-o[/QUOTE] trzeba sobie jakoś radzić :cool3: [quote name='Saththa']To właśnie dlatego napisałam, że "dziwnie":)[/QUOTE] raczej cicho:diabloti: [quote name='Kashdog']Jejku, piękny on jest :loveu: I czekam na zdjęcie Gass z synalkiem :) I powodzenia dla Kadi w nowym domku.[/QUOTE] Jeszcze wcześnie żeby o tym mówić, ale Kadi chyba trafiła wyjątkowo!!! Ciesze się, że wszystkie maluchy powinny być szczęśliwe w życiu:loveu: [quote name='Doginka']Ewa, piękny Ci on jest:loveu: Smutno mi - Ty jedna wiesz czemu:-( Nie mogę sobie znaleźć miejsca, mam takiego strasznego doła i w tej chwili jestem zupełnie sama w domu. Jakieś głupoty łażą mi po głowie:-(... Ech ide się połozyć i wypłakać:-([/QUOTE] To "Twój" niebieski:cool3: Sylwia bardzo mi przykro!!!!!!!!!!!!!!!!!:-( [quote name='eria']Gratuluję zdjęcia roku na e-sznaucerach !!!!!! Zasłużyło !! Doginko:glaszcze::glaszcze:[/QUOTE] Dzięki:lol: choć nie należy ono do moich ulubionych;) [quote name='klaudusia0219']to może tata mi takie fajne cos zrobi... :hmmmm: Gratulacje !![/QUOTE] niech robi, powinno się przydać:lol: [quote name='strasznika']Gratulacje!!! :multi:[/QUOTE] [quote name='weszka']I ja również gratuluję :) Przysłużyłam się do tego zresztą hihi ;)[/QUOTE] [quote name='kaho']Ewa, rowniez gratuluje :klacz: a Kaiross jest rewelacyjny (i jeszcze ta glowa):loveu:.[/QUOTE] [quote name='Saththa']Ja oczywiście do gratulacji się przyłączam :) Gratuluję ;)[/QUOTE] Dzięki dziewczyny! a teraz Kadusia w nowy domku:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Pozdrowienia1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/100_80912.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/kadi09012011.jpg[/IMG] DOBRANOC
-
[quote name='klaudusia0219']a z kąd taki fajny wspomagacz można wziąć ? :hmmmm:[/QUOTE] to samoróbka;) jak coś takiego się robi to warto pamiętać, żeby to na czym pies stoi było ruchome i mogło rosnąć wraz z psiakiem:cool3: [quote name='Justa']Wygląda na baaaardzo potężnego na tych zdjęciach, ale chyba aż tak potężny nie jest w takim razie ;) Chciałabym już wiosnę i jakiś wspólny spacerek z Wami :loveu: Alo wystawę ![/QUOTE] na żywo widać, że to samiec:loveu: jak tylko to białe stopnieje, albo napada go tyle, żeby było ładnie i przyjemnie to się umówimy:cool3:
-
[quote name='Justa']Ale ma klatę chłopak ! A nie masz ich razem? Ciekawa jestem jak wielkościowo ;)[/QUOTE] Kaiross jest 2cm wyższy od Khagry i ma 1cm większą głowę;) fotek wspólnych na razie brak, może Frank coś robił, ale nie jestem pewna.
-
[quote name='malawaszka']piękne dzieci! wszystkie bez wyjątków! :loveu: Kaiross widać, że chłop :loveu:[/QUOTE] bardzo jestem ciekawa jak ma się reszta, bo nie wszystkie widziałam na żywo od momentu gdy nas opuściły. Ale jakoś w lutym organizujemy małe spotkanko z Kadi, Khanza i Kairosskiem już się doczekać nie mogę:loveu: [quote name='Saththa']Ahhh no i jak ma się tutaj człowiek nie rozpłynąć... Takie zdjęcia dodajesz, że zacznę się bać Was odwiedzać... Jak nie słodzuchne szczeniaki to groźne agresory albo znowu szczeniaki... Ahhhh Tazz praktycznie nie przespał 1 nocy u mnie... cały czas płakuniał... wiercił się jeczał łaził sikał płakał a ja praktycznie razem z nim...Za to TZ się w pewnej chwili wyniósł z pokoju i poszedł spać na kanapie... Ja zupełnie nie wiem czemu :roll: Ale Wam tez pewnie "dziwnie" bez dziewczynki:)[/QUOTE] mam nastanie 3 psy wiec pusto w domu nie jest, ale jakoś inaczej. [quote name='eria']gdybyś nie napisała to bym w ogóle nie zwróciła uwagi na to wspomaganie pod łapkami hihih ale piękny jest![/QUOTE] fajnie się zapowiada, zobaczymy jak dorośnie, w końcu takie maluchy wsie zawsze fajne:loveu: a tu jeszcze jedna jego fota [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/kaiross17weeksold.jpg[/IMG]
-
daj znać co powiedział wet!
-
eria, te mniejsze odwiedzinki to pewnie, przez to , że cioteczki coraz więcej mają na głowie, zobacz sama się kiedyś pewnie bardziej udzielałaś;) a fotki pierwsza klasa:loveu:
-
[quote name='Fides79']fiuu fiiuuuu fiiiuuuuu jaka elegancka laska ;) ja moze nie bede się przyznawać do mojej sylwestrowej kreacji, bo mogłabym się narazić na salwy śmiechu :roll:[/QUOTE] [quote name='Alicja']:diabloti: czyżbyś miała strój sylwestrowy taki jak mój :evil_lol:[/QUOTE] i taki jak mój:evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='strasznika']Jaki on wielki! :loveu:[/QUOTE] wyższy od Grusi, ale nie aż taki duży;) ponieważ na stole stał jakby chciał a nie mógł wspomogłam go troszkę:diabloti:
-
no cóż innego mogę powiedzieć! ślicznie!
-
Dzięki dziewczyny!Grusia rzeczywiście stoi jak się ją postawi, ale stół a ring to zupełnie co innego. Zobaczymy jak będzie z tym drugim;) Kadi trochę zestresowana, płakusiała i pewnie płakać jeszcze będzie. Zjadła posiłek, pobawiła się, polubiła wszystkich ale Ani(jej nowa Pani) nie odstępuje na krok. Jutro powinnam mieć jakieś nowe fotki i relacje z nocki. Rodzinka stwierdziła, że rozpieszczą ją na maksa, bo jest tak urocza, że inaczej się nie da, a co najważniejsze będzie chodziła na spacery z Kairossem bo maluchy mieszkają w tej samej miejscowości:lol: Kadi zdążyła pojechać, przyjechał Kairo, ależ on ma głowę:crazyeye: 17 tygodni a głowa 20,5cm, Gass ma tylko o 3cm dłuższą, fajny chłopak, wiadomo jeszcze chuderlak, ma w sumie jeszcze sporo czasu na nabieranie masy, ale wygląda nie najgorzej:cool3: z resztą sami zobaczcie, ja w końcu mogę być nie obiektywna:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Kaiross17weeks.jpg[/IMG] spacerowych fot nie mam:oops: bo jak my zaczniemy gadać, to zapominamy o całym bożym świecie:diabloti: ale nic straconego, spotykać będziemy się częściej:cool3:
-
To ostatnie wspólne zdjęcie dziewczyn zrobione u nas, Kadi właśnie odjechała do nowego domku, rozłąka bolesna ale jestem nad wyraz spokojna. Jak tylko dostane nowe wieści o Kadi dam Wam znać [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-5.jpg[/IMG] zaraz przyjeżdża do nas Kaiross więc i jego fotki powinny się pojawić:cool3: a teraz moje oczko w głowie:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/17weeksold.jpg[/IMG]
-
ja pie........................................ole:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: nie ma słów, nie wiem co powiedzieć, ale z każdym z tych skur..................ów zrobiłabym to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
oba te psy świetne, dawaj więcej, a co też będę marudna:)
-
zdjęcia z frizbowania świetne!!!!!!!!
-
[quote name='Tekla64']siostrzyczki piekne!!!! a atakowana mamusia jednak nadal wiele cierpliwosci ma dla swoich pociech hihihi ja myslalam ze u mnie zachwyca cie cudne oczeta mojej suni a ciebie zachod sie spodobal , widzisz jak ja sie nie znam?![/QUOTE] oczęta są bezkonkurencyjne i to jest oczywiste:loveu::loveu::loveu:
-
[URL]http://images8.fotosik.pl/881/1dedd241cbd8bee3.jpg[/URL] śliczne:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='klaudusia0219']ostatnie zdjęcie jest MEGA !! :loveu: takie stadko mieć w domu to ja współczuje :hmmmm:[/QUOTE] najlepsze jest to, że ta banda lepiej się odwoływała niż spotkane psy:evil_lol: [quote name='Saththa']oryginalna ni będę;) Ostatnia fota super;) Ale niewiniatko na śniegu też boskie:)[/QUOTE] [quote name='Justa']No ja to tylko mam nadzieję, że zrobiliście dużo zdjęć na tym szalonym (już widzę wzrok mijających Was ludzi :loveu:) spacerze :diabloti:[/QUOTE] Sylwia trochę robiła:razz: ja nie miałam aparatu:grins: [quote name='Tekla64']WSPANIALEGO ROKU WAM ZYCZYMY alesta mieli pelne rece ... smyczow hihihi i tez mam nadzieje ze beda fotki jeszcze z tego spaceru czy tez barazowego powrotu hihihi ludziska napewno sie ogladali bo to zawsze spektakl. niewiniatko chyba naprawde bylo w tym momencie zupelnie niewinne co? mimo wszystko pieknie wygladaliscie i wiem ze bylo wiele radochy ale i zamieszania z maluchami. za morderce trzymam zawziecie kciuki bo jej sie nalezy cudny domek z wiecznym kontaktem z wami. a na zdjecia obiecane z powiekszonej gromadki czarnych czekam z niecierpliwoscia. w sylwestra i Nowy Rok plynelo u nas tez a dzis zmrozilo troche i w koncu swieci slonce.i oby tego slonca bylo nam tyle bysmy wiecznie wszyscy byli zadowoleni. sciskam serdecznie[/QUOTE] Foty będą jak tylko doginka się ogarnie i je wstawi:razz: No ludziska patrzą z niedowierzaniem jak widzą taką bandę kundli, jedni uśmiech od ucha do ucha i pełen zachwyt inni patrzą jak na debili:loveu: [quote name='weszka']Bazarowa fota świetne :) Sądząc po waszych minach mieliście niezłą radochę :D Co do wystaw to do Rzeszowa mam plan się wybrać ale jeszcze nic pewnego.[/QUOTE] oj tak był niezły ubaw:loveu: a wsie suki chcesz zabrać? Jak już byś jechała do Rzeszowa to szkoda nie pojechać do Presov, my chyba będziemy próbować sił. pogoda do d...ale kilka fot jest wiejskie burki [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-4.jpg[/IMG] Kuga [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_3584.jpg[/IMG] Kadi [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/kadi02012011.jpg[/IMG] Khagra [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/7-1.jpg[/IMG] siostrzyczki:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/3-1.jpg[/IMG]
-
ale mieliście fajne słonko, u nas cały czas buro;/