zapisuje watek, na razie jedyne co moge to trzymac za niego kciuki zeby wyzdrowial ....straszne....banalnie powiem :ten kto go tak urzadzil powinien sam siekiera dostac :-/
szczerze....tez chcialabym zeby to Hyde pojechal do Ani...dokladnei z tych powodow o jakich pisze Dada...jesli chodzi o Murke nie kontaktowala sie ze mna ale pomyslalam ze po prostu zapisze Topaza w kolejce do Murki a jednoczesnie bedziemy szukac innego hotelu. Nie spoczne dopoki nie znajde obu panom domow lub hoteli
sliczny jest Benio i jak cudownie ze juz bezpieczny ..a ta rana na pysiu nie wyglada za ladnie ale wiadomo ze na psie sie wszystko goi przepieknie:)
trzymam kciuki za Amogo...
[quote name='Marycha35']He, he, tu można długo nie zaglądać, ale i tak wiadomo co się dziej;) Kubibku brykaj wesół i ciesz się spokojem! Czego i Tobie Selengo życzę;)[/QUOTE]
nic dodac nic ujac:) podpisuje sie pod tym wpisem
Aniu, dzieki ze zajrzalas - moje gratulacje z powodu ciazy!!!!!bede bardzo zobowiazana jak przyjmiesz ktoregos biedaka bo jesli chodzi np o Hyde'a raczej adopcja nie wchodzi w gre , no chyba ze stanie sie cud a to stary pies i duzo czasu mu nie zostalo a ja bardzo nie chcialabym zeby odszedl w schronisku...:(
nie chcialabym zeby zabrzmialo to niestosownie ale...Aniu czy nie masz miejsca dla starego schorowanego wyzla z Palucha , ktory przez 6 lat nie wychodzil z boksu...lub jego slepego kumpla co rowniez lekkko nie ma..:(
oto ich wspolny watek:
http://www.dogomania.pl/threads/208499-Jeden-stary-drugi-ślepy-dwa-wyżły-na-Paluchu