Tanitko,dzieki za zalozenie watku...ja wciaz kombinuje jak te dwa biedaki uratowac....jedyne co moge to finasowo wesprzec i zbierac kase od ludzi ...Murka pamieta o mnie jesli zwolni sie jakies miejsce w hotelu ale my nie mamy czasu zeby czekac:(
Katcherine, skoro go znasz to zaloz mu watek prosze..skoro ma wole zycia ,nie mozemy mu pozwolic odejsc w schronie..szukamy hotelu a ja zbieram kase ....sama tez bede dokaldac 50zl a moze nawet stowke
dzwonilam do Murki , niestety kolejka jest okolo 10 psow:( powiedziala ze bedzie o mnie pamietac ale mysle ze musimy szukac dalej...Dada..spytaj prosze czy on w ogole przezyl noc...:(
oj jak dobrze ze sie ruszylo..obysmy tylko zdazyly...watek dla Hyde'a to doskonaly pomysl!obiecuje przelewac 50 zl miesiecznie na niego jesli uda sie go gdzies umiescicw hotelu i dac mu dom na ostatnie dni zycia.Murka jest genialna al edo niej na pewno dluga kolejka...spytam a nuz by sie udalo..potrzebne sa jednak deklaracje..napisze na facebooku moze znajde sponsorow?zaluzcie mu prosze watek jak najszybciej...
o matko....obrzek pluc....:( nie chce o tym myslec....na slepcia bylo zero odzewu ...chyba za duzo juz tych psow jest na Facebooku i nie robi to juz takiego wrazenia...Mr Hyde przypomina mixa mojego Gapa z obecnym Fryziem i nie moge ani patrzec na te smutne slepia ani czytac ze jest chory..spadla mi odpornosc na te psie nieszczescia:(((((moze Tanitka by jakos pomogla...ona potrafi czynic cuda....tak bym wziela tego biedaka na ostatnie dni ale Fryzio jest agresorem i samca w domu nie bedzie tolerowal...:(((