Jump to content
Dogomania

Panca

Members
  • Posts

    4990
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Panca

  1. jezu...nasz Tymus taki mizerniutki...wyglada o niebo lepiej ale wciaz takie chucherko...choc loze ma eleganckie nie powiem:pi tak ladnie sie usmiecha:) zdrowiej malutki!
  2. ale slodziak....:loveu:moj Gap byl z Celestynowa:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(ja zaraz zwariuje i wezme wszystkie i zostane pancia naprawde...kozak ...tez mi nie daje spokoju....tylko ze pol roku temu stracilam psa i nie wiem czy to dobre rozwiazanie wziac wiekowego zeby za 2,3 lata znow przechodzic przez taka traume:-(:-(:-(
  3. ale super!!!:multi::multi::multi::multi: moze warto zaproponowac Pani ktora byla zainteresowana Jasiem niejaka Fige? patrz monika55
  4. moze zaproponowac psinke Panstwu co po Jaska chcieli jechac?podobne gabaryty ma tyle ze bez ogonka:)
  5. kurcze....znaczy to ze byly to plonne nadzieje...:shake:nie przejrzalam jej watku , natomiast napisalam do niej pw...na razie cisza...nie powazna ta dziewczynka czy jak:angryy:?
  6. jak to chora?!?!!?!?!i dlaczego nie pokazali?kolejne schronisko, ktore robi jazdy?:angryy:czy ktos wie co sie dzieje z sunią?
  7. tez tak czuje....:diabloti:
  8. to czyhaj,ja tez czyham i mysle ze jednak bedzie odzew:cool3:
  9. ale ladna sunia:loveu:kiedy jedzie do domku?:razz:
  10. plisss Patt nie kracz:-o
  11. czekamy czekamy i na razie ciemno i glucho...
  12. czekamy w takim razie na odzew Tatiany
  13. oj to pomozemy jej zakochac sie w innej.:lol:choc to rozumiem bo ja tez sie zakochalam we Franiu:-(:-(i ktos mi go sprzed nosa sprzatnal i do dzis nie moge tego zapomniec...wiec rozumiem....ale po co suni ama byc na tymczasach i sie przywiazywac a potem zmieniac domek?
  14. tamtej pani sie znajdzie psa za poltora miesiaca a jak Tatiany kuzynka ja chce to nie ma co sie wahac:lol:mam nadzieje ze jutro juz bedzie wszystko wiadomo...Makuu dostalas moje smsy?
  15. od kogo chcesz telefon?;)wlasnie wyslalam smsa do Patrycji(Makuu)
  16. ze spi twardo to dobry znak bo znaczy ze jest spokojny, nie zachukany i zaszczuty, jak pewnie prze cale swe nieszczesne zycie:shake:po za tym sen jest bardzo regenerujacy.Nie martwmy sie na zapas wynikami bo najwazniejsze teraz zeby nabral sil nasz bidulek kochany..:loveu:
  17. [SIZE=5][COLOR=magenta]a jednak cuda sie zdarzaja!!!!!:ylsuper::ylsuper::ylsuper::eek2:[/COLOR][/SIZE]
  18. no to chyba nie ma co sie zastanawiac bo po co suni robic wode z mozgu tymczasem???tylko transport trzeba zorganizowac:lol:pisze smsa do Patrycji bo widze ze nie ma jej na dogo...w koncu to ona zna Kropke osobiscie i ma kontakt z pania, ktora miala ja wziac za poltora miesiaca
  19. Tatiana,chcesz wziac Kropke????bo ja ja mialam wziac na DT ale jesli sie deklarujesz to ja moge pomoc innej bidzie.Gdzie mieszkasz?mysle ze dowoz suni to nie jest az taki problem:cool3:
  20. o rany!!!!!!ale pieknie chlopak stoi:multi:czekamy na informacje z niecierpliwoscia...:evillaug:
  21. do mnie poki co nikt:shake:ale ni etrace nadziei - moze ona jeszcze poczty nie sprawdzila?
  22. jako jeszcze niezbyt swiadoma dogomanskich zwyczajow niesmialo pytam gdzie bedzie teraz watek Fionki bo chce czasem jkaies fotki wkleic a co z czarnym maluchem?
  23. eh ...poczytaj sama...tymczas mu sie skonczyl:-(:-(:-(:-(i to biedne psisko kompletnie zdezorientowane czemu znow jest w schronie:-(:-(a bylo juz tak pieknie...nie wiem czemu nikt go nie chce...mysle ze moze ludzi odstraszyla ta choroba watroby? ale przeciez juz jest ok...ja wklejam jego watek gdzie moge, rozwiesilam w Wawie ogloszenia i cisza...:shake::shake:trzeba go stamtad wyciagnac!!!!help!!!
  24. na razie cisza....jesli sie odezwie natychmiast dam znac!
  25. fajna wiadomosc tylko kiedy to bedzie???ja mam tez przeuroczego kandydata jakby co..biudl przeszdl horror i na dodatek po raz 3 skonczyl w schronie:-(:-(:-( pozwole sobie go Wam pokazac...wierze ze Kozak i Karmelek znajda domek wkrotce oto watek Karmelka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75529[/URL]
×
×
  • Create New...