[quote name='Dea']Ta skulona leżała w kojcu S5 tam gdzie jest Loczek. Mogła być w środku. Ale dobrze, że wzięłyście tą, z opisu Eli przez telefon jestem pewna, że ta jeszcze bardziej potrzebowała pomocy.
Wyżeł siedzi w kojcu gdzie siedział, nie dali go do tych zaleczonych.[/quote]
witam,
czy moglbym prosic jak najwiecej info o wyzle (jesli tam jeszcze w ogole jest)bo nie moge sie dokopac w tym watku...