nie wiem czemu sie nie nadaje do mieszkania-kiedys zadalam to pytanie na forum i padla odpowiedz ze raczej dom z ogrodem...z tego co pamietam to chodzilo o to ze nie zachowuje czystosci,przeciez tego psa mozna nauczyc albo sam instynktownie wyczuje ze w domu sie nie robi...dziewczyny pytajcie moze ktos go na tymczas wezmie?wiem jak to dziala bo sama mialam tymczasowicza...no i czywiscie czekam na nowe fotki -po swietach wplace co nie co na tego slodziaka:loveu: