Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]Podnoszę wieczorną porą Naszego Chłopaka...[/I]
  2. [I]Nie spadamy Hebanku... Skaczemy na pierwszą...[/I]
  3. Tak wogóle to jakbyście dziewczyny potrzebowały pomocy to dajcie znać - co prawda z Bielska nie jestem, ale jakieś ogromne kilosy mnie od Was nie dzielą...
  4. [I]Jaaaki przystojniaczek :cool3:[/I]
  5. Rany... Jaki On kochany :loveu: Przecież w tym Skarbeńku nie sposób się nie zakochać od pierwszego wejrzenia :loveu: Istnta ISKIERKA :loveu: Majqa... Tekst zjawiskowy... Zresztą jak każdy wychodzący spod Twojej rączki... A co do jęzorka to mam Pekina z wiecznie wystającym jęzorkiem... I wcale nie jest brzydki :eviltong: Tylko,że Jemu to właściciel (poprzedni) kopniakami szczękę przestawił i dlatego jęzorek wystaje... A w Stasieńku to się zakochałam :loveu:
  6. Nie no... Brak słów... :( Jak można być takim bydlakiem... Za lata wiernej służby u boku Pana... Dostał zapłatę...
  7. [I]Nikt nie zagląda do tego biedaczka...? :-( Co tam u Frania...?[/I]
  8. [I]Biedulek... :-([/I]
  9. [I]Ciekawe co tam u Dianki... :roll:[/I]
  10. [quote name='agata51']Przed nami nowe jutro i nowa nadzieja. Kacperku, doczekasz się.[/quote] [I]Ja też wierzę,że niebawem do Kacperka uśmiechnie się wreszcie szczęście...[/I]
  11. [I]Nie spadaj tak niziutko ślicznotko... ![/I]
  12. [I]Niech Cię ktoś wreszcie zauważy... :-([/I]
  13. [I]Jak to możliwe,że takie wspaniałe psiaczki dalej bez domeczku... :roll:[/I]
  14. [I]No dokładnie... Gdzie ten domek... :([/I]
  15. Wspaniałe wieści !Oyeczko Gratulacje ! Czekamy na fotki całej szczęśliwej Rodzinki ;]
  16. [I]Hop ! Na pierwsza...[/I]
  17. [I]Dziewczyny... :-( Nie piszcie ani tak... :-( Ja wierzę,że znajdzie domek ! I wierzę, że jest jeszcze dla Niego nadzieja... !![/I]
  18. [I]Ojj chłopaki...Nie spadamy ;] Na pierwszą skaczemy ! ;][/I]
×
×
  • Create New...