[I]Oj tak tak - ten starszy Pan to właśnie Czaruś:[/I]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/27/616eeee5916de3e9.jpg[/IMG][/URL]
[I]Jęzor zawsze na wierzchu :eviltong: ale przyzwyczaił się do tego i jest Mu z tym dobrze :cool3:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/290/5eda282589edca62.jpg[/IMG][/URL]
Niestety odnośnie Czareczka to nie można liczyć na jakąś super wymyślną sesję fotograficzną,bo wiekszkość czasu to On śpi :eviltong: budzi się tylko na komende "na pole" ;]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/27/bf4df58851263e80.jpg[/IMG][/URL]
Poduszkowce... ;D[/I]
Hej dziewczyny... Mam takie pytanie - można Mikiemu zawieźć coś do zjedzenia? Bo ja co prawda nie jestem w Bielsku zbyt często,ale mój "chłop":diabloti: tak... i mógłby jutro po pracy podjechać i wyprowadzić chłopaka i nakarmić... A w czwartek może ja bym się wybrała...
[I]Ula mówiła,że rozgłosiła tu i ówdzie,ale cisza... Nie sądzę,że "mała" się komuś zapodziała... Ja bym stanęła na głowie jakby któryś z moich łobuzów by zginął... I wogóle te okoliczności... Że znaleziona na głównej drodze...[/I]
[I]No niestety... Czyli już niebawem... Ponieważ Ula nie może Jej trzymać dłużej... Szkoda,że musi dojść do najgorszego...
Ale dziękuję Ci bardzo,że chociaż Ty w Nią wierzysz...[/I]
[quote name='j3nny']hop
moze jednak ktos cie zobaczy[/quote]
[I]Dziękuję,że do Nas zaglądasz... Chyba dopiero jak mała trafi do schroniska i strasznie zmarnieje to zacznie budzić zainteresowanie...[/I]
[I]Hmm... Ale wstyd :oops: paskudnie zapuściłam wątek... A przecież to dzięki Wam dziewczyny On powstał... A najbardziej się przyczyniła Ciocia Oktawia :loveu: hehe. Dla "wykupienia się" kilka fotek :eviltong:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/26/b956c70c8b236b0c.jpg[/IMG][/URL]
Czarek ze Skubim w plenerze :lol:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/26/f17c31dffd79eb06.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/26/53ec77d39ceb4feb.jpg[/IMG][/URL][/I]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/1ece5bf7db34195d.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/26/4885f389f018443a.jpg[/IMG][/URL]
[url]http://images41.fotosik.pl/26/cdffce5ef794ad38.jpg[/url]
[url]http://images43.fotosik.pl/26/840a23f7071429c3.jpg[/url]
[url]http://images50.fotosik.pl/26/b956c70c8b236b0c.jpg[/url]