Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]Podnoszę Biedaczka...[/I]
  2. [I]Jakie z Niej biedactwo... :-( Niech ktoś Ją przygarnie na tymczas... :placz:[/I]
  3. [I]:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: i czekam na wieści z niecierpliwością...:roll:[/I]
  4. [I]Co tak nisko spadłeś? :mad: Na pierwszą :eviltong:[/I]
  5. :placz:[I] dzisiaj dopiero znalazłam Cię Zeniu... :placz: I tak jakoś strasznie smutno po przeczytaniu tego wątku... Spociły mi się oczy... :-( Dobrze,że do wiecznego snu utuliła Cie ukochana osoba...:-( [*][/I]
  6. [I]Są naprawdę zjawiskowi. Straszny sentyment mam do Nich :loveu:[/I]
  7. [I]Podniosę Cię mała... [/I]
  8. [I]Rany jak dobrze,że jest już bezpieczna...[/I]
  9. [I]Mikusiu... Zasługujesz na prawdziwy domek...[/I]
  10. [quote name='clo']nie doczytalam wiec sie pytam gdzie wogole miki teraz przebywa tj w jakim miescie?[/quote] [I]Miki aktualnie przebywa w Bielsku.[/I]
  11. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Umieściłam prośbę o tymczas dla Mikiego w dziale DOMY TYMCZASOWE. Żadnego odzewu :-([/quote] [I]Hmm... A dawno umieściłaś? Może jeszcze się ktoś odezwie...[/I]
  12. [I]Acha więc tak to wygląda. A wogóle były jakieś zapytania o Mikiego? Czy totalnie nic?[/I]
  13. [I]Niech jest grubiutki... Zima idzie...:roll:[/I]
  14. [I]No jakoś nie zawitała Czarodziejka do Nas... :shake: Może nie miała czasu... Baaaardzo się cieszę,że Miki wraca do zdrowia ! Nie sądziłam,że będą takie pozytywne wieści... Bubu,a w poniedziałek leczenie Mikiego zostanie całkowicie zakończone? Mogłabyś mi tak troszkę opisać co miała na celu ta operacja? (może troszkę chaotycznie przeczytałam info o operacjii-zaraz prześledzę jeszcze raz. Jak co to przepraszam że zadaję zbędne pytania :oops: )[/I]
  15. [I]Hmm... No właśnie - dobre pytanie... Ja "piorę" moje siersciuchy w hypoalergicznym szamponie,bo skóra mojego Czarka dziwnie reaguje na kąpiele... Wet stwierdził,że to uczulenie na wodę,ale ja mam wątpliwości co do tej tezy... Pisząc,że dziwnie reaguje na skórę miałam na myśli,że "wydaje nieprzyjemny zapach"...[/I]
  16. [I]Nie dość,że mokra to jeszcze wystraszona (widać po minie i oczkach :eviltong: ) Nie bardzo się Jej podoba kąpanie :evil_lol:[/I]
  17. [I]A Dropsik ma allegro? Jak nie to może ktoś by zrobił... Bo ja niestety nie potrafię... :oops: [/I]
  18. [I]No ja też czekam na wieści z niecierpliwością...:roll:[/I]
  19. [I]Oktawia mam zdjęcia każdego z moich psiaków jak trafiły do mnie - ale robione zwykłym aparatem (tylko moja amstaffka i 2 amstaffo-podobne mają zdjęcia robione cyfrówka) bo pekiny już kilka ładnych latek u mnie są,a wtedy nie miałam cyfrówki :eviltong: kiedyś usiądę i poszukam,wszystkie zeskanuję i wrzucę.[/I] [I]A tymczasem zdjęcia Bambosi po kąpieli :eviltong: :lol: [/I] [I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/27/6bb6bd25deaff964.jpg[/IMG][/URL][/I] [I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/292/5d4ff08370c5eecd.jpg[/IMG][/URL][/I] [I][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/291/a6db8946117ba317.jpg[/IMG][/URL][/I]
  20. [I]Ja też tu codziennie zaglądam... W oczekiwaniu na wspaniałe wieści...[/I]
  21. Znajdzie się ten domek... Przecież Dropsik zasługuje na niego... :-(
  22. [quote name='*zaba*']A tu zima za pasem ...:-([/quote] [I]Ani nie mówcie... Perspektywa nadchodzącej zimy poprostu mnie przeraża...[/I]
×
×
  • Create New...