[I]Hmm... No właśnie - dobre pytanie...
Ja "piorę" moje siersciuchy w hypoalergicznym szamponie,bo skóra mojego Czarka dziwnie reaguje na kąpiele... Wet stwierdził,że to uczulenie na wodę,ale ja mam wątpliwości co do tej tezy... Pisząc,że dziwnie reaguje na skórę miałam na myśli,że "wydaje nieprzyjemny zapach"...[/I]