Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. Jak już tak się kawaler podoba to proszę repetę :evil_lol:
  2. Dzisiaj byłam w Przystani z aparatem, więc porobiłam kilka fotek kawalerowi :cool3: Temu to dobrze - spaceruje po zielonej trawce - wszyscy Go pilnują, dookoła koleżanki i koledzy... RAJ! A ten ważniak chodzi i na wszystkich szczeka! A co! Nie wolno Mu? :evil_lol: Wydaje mi się,że Pinio nie starzeje się tylko odmłodniał... Emeryturka Mu służy na całego :evil_lol: Ale mnie znudzili tym fotografowaniem... Tak właśnie mnie głaszcz Michał... Tak mi dobrze... :evil_lol:
  3. Ojj przepraszam,że tu taka cisza... Mikuś ogólnie na widok smakołyków czuje się wyśmienicie,ale tak to dzisiejszy dzień minął raczej pod znakiem snu... Fatalna pogoda... Taka strasznie ciężka... Burzowa... Nie ma czym oddychać. Wyniosłam łóżeczko na polko do cienia, i w Nim przespał cały dzień. Budziłam Go tylko na tabletki i zmianę podkładu jak już porządnie 'przesiurany' był. Teraz też śpi. Obudzi się zapewne jak nocka przykryje niebo. Dzisiaj rano np. wstał już przed 5:00. Wypuściłam Go na pół godzinki na polko i całkiem zadowolony był. Zdjęcia będą jak Ikuś będzie żywotniejszy... Bo musiałabym wklejać śpiącego królewicza... :evil_lol:
  4. [I]Wczoraj Ihabe zrobiła wizytę i... Znalazł się dom dla dwóch Łobuziaków!!:loveu: Zaraz wieczorem zawieźliśmy chłopców do Chorzowa. Rano dowiedziałam się,że Biszkopcik o 3:00 rano obudził się na zabawę:loveu: Będzie się nazywał albo Biszkopt albo Pilsel. Natomist Czarnuszek będzie się nazywał Killer i całą nockę przespał w łóżeczku z nowym Państwem :loveu: Dziękuję Ihabe! Bo to dzięki Tobie :loveu: :Rose: [/I]
  5. Dzisiaj Mikusiowi udało się pospać na słoneczku :cool3: Jesoooo jak On to słoneczko lubi :loveu: Teraz już więcej chmurek... Ale Miki jeszcze pod kocykiem spokojnie śpi :loveu: Wczoraj też plaliliśmy w piecu - to wiatrzysko paskudne było, nie chciałam za bardzo żeby Miki po tym wietrze spacerował,ale On tak błaganie patrzył w te drzwi... _________________________________________________________________ Co do jęzorów to niestety nie wiem ktokolwiek pobije Czarusia... Na codzień tak wygląda...
  6. Hmm... Wiem,że podróż to ryzyko, nowe miejsce - stres... Ale faktycznie trzeba patrzeć na fakt,że jesień i zima to paskudny czas dla staruszków... On Nam nie powie jak mamy postąpić... Niestety jesteśmy głosem tych, którzy nie potrafią mówić... Jestem pewna,że zima w domowych warunkach będzie dla Niego wybawieniem... Wiem,że obsada schroniska nie ulegnie zmianie... Ale na całą jesień i zimę nikt Go nie zabierze do ogrzewanego pomieszczenia... Trudna decyzja... :roll:
  7. [quote name='ihabe']Dobranoc kochany dziadziuniu! Ja nadal wierzę w ten domek:loveu: Mam nadzieję, że Ci dziś nie wieje za bardzo w Twojej budzie:-( Kurcze, ja chyba otworzę hotel dla starszych psiaków, tych na których nikomu juz nie zależy:placz: Ciekawe czy dostanę dofinansowanie z Uni:evil_lol:[/quote] [I]To ja Ci fizycznie będę pomagać :evil_lol: I sieroty zwozić naturalnie :evil_lol:[/I]
  8. [quote name='ihabe']Klauduś ja cię kiedyś uduszę:loveu: No przecież ja mieszkam przy stadionie Śląskim więc mam blisko do Chorzowa:loveu: Jest też Psiamama z tych okolic:loveu:[/quote] [I]Więc wizytę ma kto zrobić :eviltong: Jutro rano napiszę Ci numer do Państwa. Strasznie się Im spodobał. Kilka razy już dzisiaj dzwonili zapytać kiedy ktoś do Nich na wizytę przyjdzie :evil_lol:[/I]
  9. [I]Było kilka telefonów w sprawie chłopców. Ale jeden był taki w miarę sensowny. Tylko trzeba sprawdzić domek w Chorzowie... Nie wiecie może kto mógłby podjechać??[/I]
  10. Dzisiaj u Nas bardzo deszczowo i wietrznie. Pogoda idealna na spędzenie dnia w łóżku. Z tej sposobności korzysta też Mikuś. Wstał rano - jak jeszcze nie padało, chwilkę pospacerował, zjadł tabletki i poszedł spać. Po południu też wstał, zrobił krótki obchód i nyny ;) No bo przecież co można robić w taki dzień?? Ani na słoneczku poleżeć, ani pokicać po trawce...
  11. [quote name='Agnieszka(Visenna)']Jak doszlo do zaplodnienia? czy to byl celowy zamysl? jak wlascicielka ma zamiar zapobiegac takim sytuacjom na przyszlosc? czy suka zostanie wysterylizowana?[/quote] [I]Mama chłopców została zabrana ze złych warunków... Niestety nie wiedzieliśmy,że jest w ciąży. Aktualnie przebywa u odpowiedzialnych ludzi i zostanie wysterylizowana... Ihabe później wypiszę gdzie mają ogłoszenia ;)[/I]
  12. [I]Ihabe jasne,że może być!! Dziękujemy pięknie! :loveu:[/I]
  13. [quote name='ihabe']A mamy do niej telefon?[/quote] [I]No niestety miała numer zastrzeżony. Poprosiłam o numer, ale powiedziała,że Ona się odezwie...[/I]
  14. [I]Tak to wyglądało,że to ta sama Pani co już dzwoniła... Bo mówiła,że rozmawiała już z jedną Panią przez telefon... Coś wspominała,że po 10 maja ma wolne 2 tygodnie i chciałaby wtedy Miodzia... Ale stwierdziła,że jeszcze zadzwoni... Oby zadzwoniła... :kciuki:[/I]
  15. [I]No i domku nie ma... :shake: Tylko dlaczego :???:[/I]
  16. No i jeszcze ten głupi konkurs... Klaudia zrobiła Nam konkurs na najdłuższy jęzor! Staruję Ja :cool1: Sara: I Kora: Chociaż w rzeczywistości najdłuższy ma Czarek...
  17. Pomimo,że pogoda dzisiaj rewelacyjna nie jest to tak sobie spaceruję To uśmiech dla Was. Za to,że mnie wspieracie :loveu: I ten też :loveu: Na tle altanki :cool1: To moje łóżko na polku wszystkim pasuje... Jak spaceruję to korzystają z Niegi inni :mad: [na zdj. Bobek z Majką]
  18. Drogie i Kochane Cioteczki! Bardzo przepraszam,że tak długo nic nie pisałam,ale jak to w życiu bywa - złośliwość rzeczy martwych - komputer mi się zbuntował :mad: Ale dzisiaj popołudniu nadrobię to zdjęciami Mikusia :cool3: Ikuś czuje się dobrze. Tzn. strasznie Mu cieplutko,ale leży sobie w łóżeczku w cieniu i odpoczywa. Ostatnio pokicał na łąkę i chyba chciał kilometrów nabić,bo "KICAŁ" w jedna i drugą stronę kilkakrotnie :evil_lol: Potem się zmęczył kicaniem i zaczął spacerować :diabloti: Chyba najlepiej nyna Mu się na polku wieczorami. Zasypia tak około 17:00 i chłonie każdą minutkę snu na powietrzu. Przykrywam Go kocem,bo nie chcę,żeby zmarzł. A On tak śpi i śpi... Potem się budzi i idzie w trasę z kocem :evil_lol::diabloti:
  19. [I]Dzwoniła do mnie Pani z Warszawy - to chyba ta , która wcześniej do Budryska dzwoniła. Powiedziała,że bardzo chce Miodzia... Poinformować Nas co i jak dopiero zadzwoni. Mogłaby Go zabrać początkiem maja... Oby się udało... :modla:[/I]
  20. [quote name='_bubu_']to kto pomoże ogłaszać? staruszek Dropsik - ponownie bezdomny :( :( :( :( (624255822) - Aukcje internetowe Allegro Drops ma ogłoszenia... Dzisiaj wieczorem wkleję tylko inny tekst.
  21. Jesteś już w domku... Czekaj tam na Nas... ...
  22. [quote name='togaa']Podjadę do Mikusia z moją "dużą kudłatą". Po zainteresowaniu moich chłopaków sądzę że cieczka tuż...tuż... Myślę że Mikusia migiem postawiłaby na nogi..tylko co na to Królowa :razz:..??? Togaa dziękuję za dobre chęci, ale niestety Ikuś ma w nosie jakieś tam cieczki :evil_lol: Chyba stwierdził,że już za stary jest na takie pierdoły :evil_lol: Ale nawiedzić Nas możesz jak najbardziej ;)
×
×
  • Create New...