-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
Klaudus__ replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[I]:loveu:One są poprostu fantastyczne! :loveu:[/I] -
[quote name='majuska']Ale macie fajnie, mnie moja ekipa dziś obudziła o 5 na spacerek:shake::evil_lol:... Moja droga... Mikuś z Sarcią lubią pospać, jednak reszta bandy o 4:55 rano już czeka. Wszyscy wyspani czekają,żeby iść siuuuu na polko zrobić. I nie ma, że niedziela czy święta! :mad: 5:00 i na pole z gadami :mad: :evil_lol:
-
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
Klaudus__ replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[I]O matko! Ale słodziaki! :loveu: I kociaki i psiaki poprostu schrupać by szło! :loveu: Ale oczko biedniusie bardzo... :shake:[/I] -
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
Klaudus__ replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[I]Śliczne! :loveu: Wygadałaś sę,że to Pannice :loveu:[/I] -
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
Klaudus__ replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[I]Jednobarwna też może być. Ale taki ewenement jak tri to kocica... Ciekawe jakie ta moja dzika Fruzia urodzi :shake: Brzuszysko już ma, że hej :shake:[/I] -
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
Klaudus__ replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[I]Maleństwo to na 100% koteczka, bo tylko koteczki są 'tri' :loveu:[/I] -
W sumie to zapomniałam napisać,że jak byliśmy na kontroli z Mikusiem to Pani doktor powiedziała,że jest zadowolona z tego co usłyszała jak Mikulinka osłuchiwała :loveu: Dostaliśmy tableteczki na bolący kręgosłup, które wsówamy co drugi dzień ;) Aktualnie Mikuś leży w swoim łożu na polku. Bo fajnie słoneczko świeci :loveu: Zaglądnijcie czasem... [jak możecie...] http://www.dogomania.pl/forum/f28/pszczyna-dwoch-malych-slicznych-chlopcow-pilnie-szuka-kochajacego-domu-136360/
-
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
Klaudus__ replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[I]Ale słodziaki! :loveu: A dzidzia jaka kochana - nic tylko zjeść!:loveu:[/I] -
[B][I][SIZE=3][COLOR=royalblue]"Jest Nas dwóch... Jesteśmy małymi chłopcami. Zaledwie 3 miesięcznymi... Tak bardzo pragnęlibyśmy mieć swojego własnego, prywatnego Pana... Kochalibyśmy Go, całym serduszkiem...[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Fakt, że jesteśmy takimi szkrabami, daje Nam szanse na znalezienie domu na całe życie.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Nie chcemy skończyć jak inne Nasze Ciocie i Wujkowie - na ulicy... Albo na łańcuchu przy budzie... [/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Chcemy być tylko kochane i szanowane.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Czy to tak wiele?[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Znacie może kogoś kto może Nas pokochać??[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Tu, gdzie jesteśmy bardzo Nam się podoba... [/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mamy się z kim bawić, i kogo ciągnąć za ucho! Ale nie możemy tu zostać... Tu faktycznie jest troszkę ciasno... Poza tym z każdym dniem bardziej kochamy to miejsce... I później będzie Nam smutno.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]A oto My!"[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/110/5f03cb8196de5bb3med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Ja :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/110/ef9293a02de767f1med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mój Brat :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/106/c569f3a8b96d350cmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue][COLOR=blue]Chłopcy są fantastyczni! Będą raczej niewielkimi psiakami. Nie są psotnikami. Mama jest małą suczką [nie maleńką :eviltong: Tata również][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [COLOR=royalblue][I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Sprawa jest pilna - muszą niestety jak najprędzej znaleźć dom.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Kontakt [do mnie][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]tel: 785 549 189[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/B][/I][/COLOR]