Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]:loveu:One są poprostu fantastyczne! :loveu:[/I]
  2. No mam właśnie takową nadzieję,że poprostu zmiana pogody sprawiła, że Ikuś taki zmęczony... Z drugiej strony to taki zaduch Nas dobija, a co dopiero takie futrzaki... Rozłożyłam Im łóżeczko w cieniu i nynali cały dzień. Przed chwilką Mikuś wstał. Chyba głód Go obudził :loveu:
  3. I jak tam ten Twój brzuszek Dropsiku...? :???:
  4. [I]Ojj chłopcy... Cichusiooo u Was... :shake: Bubu chyba machnęła Wam śliczne allegro... Telefon dzwoni. Ale chcą Was na łańcuch, alo do kojca... A gdzie takie cukiereczki w kojcu...[/I]
  5. Oto obiecane zdjęcia przez Michała. Niestety nie z dnia dzisiejszego,ale wczorajszego. Ponieważ Mikuś dzisiaj jakiś słabszy dzień miał... Cały czas spał... A jak już wstał to taki jakiś słabiutki był... :roll: Mam nadzieję,że jutro będzie lepiej...
  6. No, ciekawy ten Arthrix... Tylko drogi... I ciekawe po jakim czasie widać efekty... Bo np. w przypadku arthrofos-u widoczne efekty są po około 3 tygodniach podawania...
  7. [I]Ojj Miodzio Miodzio... Dobrze,że chociaż pogoda dopisuje...[/I]
  8. [quote name='majuska']Ale macie fajnie, mnie moja ekipa dziś obudziła o 5 na spacerek:shake::evil_lol:... Moja droga... Mikuś z Sarcią lubią pospać, jednak reszta bandy o 4:55 rano już czeka. Wszyscy wyspani czekają,żeby iść siuuuu na polko zrobić. I nie ma, że niedziela czy święta! :mad: 5:00 i na pole z gadami :mad: :evil_lol:
  9. [I]O matko! Ale słodziaki! :loveu: I kociaki i psiaki poprostu schrupać by szło! :loveu: Ale oczko biedniusie bardzo... :shake:[/I]
  10. [I]Nikt tu do Was dzieciaki nie zagląda... :shake:[/I]
  11. Kurcze jak ta Pani jest w stanie Go zabrać to ja nie wiem czy jest sens Go dalej trzymać w schronisku... Może w domu doszedłby do siebie... Bo w schronie czarno to widzę... Ja bym chyba zaryzykowała jakby to ode mnie zależało...
  12. [I]Śliczne! :loveu: Wygadałaś sę,że to Pannice :loveu:[/I]
  13. Marysiu. Dropsik nie jest już w kojcu! :loveu: Jest w lecznicy. W której spędził kilka miesięcy przed tą koszmarną adopcją.
  14. [quote name='BIANKA1']Wyglądają na młodsze niż 3 miesiące . Są śliczne .[/quote] [I]Też bym im mniej dała... Ale powiedziano mi,że mają 3 miesiące. Łobuziaki kochane.[/I]
  15. [I]Jednobarwna też może być. Ale taki ewenement jak tri to kocica... Ciekawe jakie ta moja dzika Fruzia urodzi :shake: Brzuszysko już ma, że hej :shake:[/I]
  16. [I]Maleństwo to na 100% koteczka, bo tylko koteczki są 'tri' :loveu:[/I]
  17. W sumie to zapomniałam napisać,że jak byliśmy na kontroli z Mikusiem to Pani doktor powiedziała,że jest zadowolona z tego co usłyszała jak Mikulinka osłuchiwała :loveu: Dostaliśmy tableteczki na bolący kręgosłup, które wsówamy co drugi dzień ;) Aktualnie Mikuś leży w swoim łożu na polku. Bo fajnie słoneczko świeci :loveu: Zaglądnijcie czasem... [jak możecie...] http://www.dogomania.pl/forum/f28/pszczyna-dwoch-malych-slicznych-chlopcow-pilnie-szuka-kochajacego-domu-136360/
  18. [I]Hop hop hop :multi: Wysoko na pierwszą :multi:[/I]
  19. [I]Ale słodziaki! :loveu: A dzidzia jaka kochana - nic tylko zjeść!:loveu:[/I]
  20. [B][I][SIZE=3][COLOR=royalblue]"Jest Nas dwóch... Jesteśmy małymi chłopcami. Zaledwie 3 miesięcznymi... Tak bardzo pragnęlibyśmy mieć swojego własnego, prywatnego Pana... Kochalibyśmy Go, całym serduszkiem...[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Fakt, że jesteśmy takimi szkrabami, daje Nam szanse na znalezienie domu na całe życie.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Nie chcemy skończyć jak inne Nasze Ciocie i Wujkowie - na ulicy... Albo na łańcuchu przy budzie... [/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Chcemy być tylko kochane i szanowane.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Czy to tak wiele?[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Znacie może kogoś kto może Nas pokochać??[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Tu, gdzie jesteśmy bardzo Nam się podoba... [/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mamy się z kim bawić, i kogo ciągnąć za ucho! Ale nie możemy tu zostać... Tu faktycznie jest troszkę ciasno... Poza tym z każdym dniem bardziej kochamy to miejsce... I później będzie Nam smutno.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]A oto My!"[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/110/5f03cb8196de5bb3med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Ja :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/110/ef9293a02de767f1med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mój Brat :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/106/c569f3a8b96d350cmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue][COLOR=blue]Chłopcy są fantastyczni! Będą raczej niewielkimi psiakami. Nie są psotnikami. Mama jest małą suczką [nie maleńką :eviltong: Tata również][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [COLOR=royalblue][I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Sprawa jest pilna - muszą niestety jak najprędzej znaleźć dom.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Kontakt [do mnie][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]tel: 785 549 189[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/B][/I][/COLOR]
×
×
  • Create New...