Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]Klaudia nic nie pisała, bo czasu niestety nie miała... Tak czy tak trzeba to zrobić... To najrozsądniejsze wyjście! U mnie lekarze powiedzieli,że też mogą się tego podjąć. Zerduszko - tak jak pisałam wcześniej - jak u mnie to przynajmniej nie muszę tego zaraz płać... Jak możesz wyłożyć to ok. Ja się z Tobą rozliczę jak tylko mi poprzychodzą przelewy...[/I]
  2. Goniu to nie jest na dziąśle... To jest na podniebieniu... Przy samym gardle... Co do załatwiania to nawet jak śpi to przeca robi siuuu w łóżeczku :evil_lol: __ Wet-siostra Na całe szczęście z psami w domu mam spokój jak narazie... Gorzej niestety z tymi pod moją opieką...:shake:
  3. [I]Jutro rano postaram się porozmawiać z moim wetem... Bo wczoraj nie miałam czasu, a dzisiaj dam Mu spoój... Bo cały tydzień ma mnie na głowie... Jakby zgodził się to zrobić, to nie ukrywam,że wolałabym to zrobić w Pszczynie, bo jak już pisałam nie muszę w ten sam dzień pieniędzy wykładać... A mała kwota to, to nie jest...:roll: Zerduszko u Ciebie by to wyszło 350 zł?? Dobrze zrozumiałam?[/I]
  4. Mikuś wczoraj wieczorem wstał i zadowolony spacerował jak szalony do 1:00 w nocy :mad: Pobudkę natomiast zrobił sobie o 5:00 i od 7:00 spaceruje po polku. Jest słabiutki, ale może to dlatego,że się nie wyspał :evil_lol: Łeee, ale mam stresa przed jutrem... :roll: Od wczoraj mnie brzuch boli...
  5. [I]Scarlet dziękuję bardzo za tyle ogłoszeń :loveu: A mógłby ktoś zrobić banerek?? Bo cichutko tu u chłoczyka... :roll:[/I]
  6. Dzisiaj Mikuś jeszcze nie wstał... Cały dzień śpi... :roll: Widocznie słabszy dzień znowu... :roll: W poniedziałek na 10:00 jedziemy do lekarza. Także będzie coś wiadomo...:roll:
  7. [I]Fantastyczne zdjęcia i filmiki! Kochana jest...:loveu: I widać podróżnik z Niej!:evil_lol: Co do sterylki to ja też postaram się zrobić bazarek,żeby pomóc. Postaram się jak najprędzej...[/I]
  8. O matko! Co za wspaniałe wieści!:loveu: Aż mi się humor poprawił jak czytam takie wspaniałości! Gratulacje Dropsiku Kochany!
  9. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jeśli jest jeszcze szansa na sterylkę aborcyjną to dziewczyny nie zastanawiajcie sie, tylko dajcie Lizę weterynarzowi. To trudna decyzja, ale moim zdaniem jak najbardziej słuszna.[/quote] [I]Jestem tego samego zdania... Tylko musze się dogadać z moim wetem... Bo na obecną chwilkę nie jestem w stanie wyłożyć kasy na sterylkę. A jakby to było zrobine u mnie to mogę troszkę z płatnością zwlec...[/I]
  10. [quote name='zerduszko']Ciąża mnoga, 3-4 tydzień.:-([/quote] [I]Pytałaś weta czy się podejmie sterylki?? Ja za chwilkę będę do mojego dzwonić[/I]
  11. [quote name='scarlet']ogłoszenia cos dały?[/quote] [I]Szczerze to dzwoniła jedna [bardzo dziwna] Pani... A tak to cisza...[/I]
  12. [I]A ja mam cichą nadzieję,że lekarz się mylił... I że to ten wypływ to tylko macica się czyści po cieczce,a o ciąży mowy nie ma... :shake:[/I]
  13. [I]Pokaż się na pierwszej kruszyneczko! :multi:[/I]
  14. U lekarza jeszcze nie byliśmy. Pani doktor która prowadzi Mikusia jest dopiero w poniedziałek. Zmartwiła mnie strasznie ta narośl... Wyobraźcie sobie,że wielkościowo jest jak piłeczka do pingponga... To tłumaczy dyszenie i kaszel... Napewno Mu to przeszkadza i Go drażni w gardełku... :shake:
  15. [I]Każdy kolejny jeszcze nie narodzony psiak teoretycznie odbiera szansę już czekającemu... :shake: Jak zdążę to porozmawiam też z moim wetem... Zobaczę co mi powie...:roll:[/I]
  16. [quote name='zerduszko']Wszystko na to wskazuje :shake: Co teraz??[/quote] [I]Chyba najlepiej byłoby,zrobić tą sterylkę... Jak to sam początek...:shake:[/I]
  17. [quote name='zerduszko']Ja brałam 1 psa na tymczas :mad: A nie gromadę :diabloti: Jest wysokie podejrzenie ciąży :shake: Jutro mamy umówione USG :roll:[/quote] :-o:crazyeye::-o:crazyeye::-o:crazyeye::roll:[I] Oby nie...[/I]
  18. [I]Trzeba też zrobić bazarek na Lizi. U mojego weta rachunek jeszcze nie zamknięty,a u Zerduszko zaczyna się rachunek otwierać...:roll:[/I]
  19. [I]Mam nadzieję,że to nie ropomacicze... To może być wyciek po cieczce... Czasami tak właśnie się macica czyści. No jednak trzeba sprawdzić... [/I]
  20. [I]Trzeba by zrobić jakieś bazarki na chłopaczka...[/I]
  21. Miki co prawda w dobrej formie, ale podczas ziewania Michał dzisiaj zauważył na końcu podniebienia dość sporą narośl... Ciemno - czarną... Jak pojedziemy do Pani doktor to się dowiemy co to takiego... :roll:
  22. I chce powiedzieć Cioteczki,że żadna z Was nie zauważyła bardzo ważnej rzeczy... A mianowicie... OGONKA... :mad: Tak było: A tak jest :loveu:
  23. [I]Pani bardzo chce szczeniaka, obiecałam Jej,że dam numer osobą, które mają możliwość wyadoptować szczeniorki... Ja niestety już wszystkie wyadoptowałam. Został mi tylko jeden - ślepy... I starsze pieski - tylko Ona prawdopodobnie chce do dzieci, żeby od małego mieć... Dajcie znać komu wysłać numer, Jej siostra była ok. więc mam nadzieję,że i ten okaże się dobrym domem.[/I]
  24. [I]Ja mam Panią zainteresowaną szczeniaczkiem... Także jeden miałby szanse... Do siostry tej Pani poszły dwa szczeniaczki od Nas, podam chętnie do Niej numer jak jesteście zainteresowani... Może chociaż jeden miały szanse...:shake:[/I]
×
×
  • Create New...