Witam serdecznie. Ja znam Tuptusia. Zresztą jestem jedna z fanek opowieści z twojego hoteliku. To podnosi bardzo na duchu i niesamowicie poprawia humor.
To właśnie ja rozmawiałam na temat Dinusia i będę zapewne bardzo często"atakować" telefonicznie i nie tylko Jamora. Jestem agresywna:evil_lol::evil_lol: jak Dinuś, bo mam mało centymetrów w górę, więc czyms trzeba nadrobić. :evil_lol::evil_lol: