-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia']Ja też jeszcze nie wiem, kim bym chciała zostać. :eviltong: Ja chcę psa, ale po prostu nie uda mi się. Już też z 3 lata namawiam i nic. Na chomika namówię i zobaczymy, że jestem odpowiedzialna za zwierzę. ^^ Narazie chcę chomika. :) Co do profilu to ja się między biochemią a mat-inf zastanawiam. ;) Idę na ang. ;)[/quote] ja tez nie:P ale sie moze wymysli jak przyjdzie na to czas:) :) napewno kiedys bedzisz miała:) no a na chomika sie zgodza napewno tylko musisz im pokazać ze dasz rade sie im zając:) :) ja jak juz gdzies pójde to tylko mat-inf... O papa;* ja bede czytac lekture bo mam na jutro:P heh;)
-
[url]http://i26.tinypic.com/2wdy45t.jpg[/url] :loveu: bosko to wyszło jak mu woda spada;D [url]http://i25.tinypic.com/33x8nqu.jpg[/url] fajna perspektywa:):) i sliczny bonek oczywiście;):)
-
śliczny banerek zrobiłas:loveu: hih:)
-
[quote name='Martunia']Z testu, głupku. :eviltong: Aha. Ja na mat-inf nie wiem, czy bym poszła. Właście się zastanawiam, ale bardziej może na biochemię, bo to są dwa przedmioty, które lubię. :) Na psa mi się na pewno nie uda... Na chomika, mam nadzieję. Nawet kiedy bym sama chciała kupić, to i tak bym nie mogła...[/quote] hehe:) wiem że ja głupek dlatego sie pytam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja wole mat-inf niż biol-chem... nie lubie biologi tego wszystkiego sie uczyć.. wogóle to nie wiem kim chce byc w przyszłości... a ty?? Uda ci sie na psa tylko bardzo musisz chciec;):) mi sie udało te 3 lata temu i teraz sobie nie wyobrażam gdybym nie chciała miec wtedy psa... Przekonuj rodziców.....
-
ale bobiś słodko śpi:loveu: hihi:) zaraz ogladam te banerki:D
-
[quote name='Izabela124.']Ja nie wiem jak u nas jest to sprawdzane, nie mam pojecia A ja bawie sie w robienie bannerkow hihi[/quote] aha:) O:D:D a komu robisz??:D:D hihi:) pokazesz jakies??:)
-
hejka;) śliczne foty:) a testami sie nie przejmuj napewno dobrze poszły:)
-
[quote name='Izabela124.']Ja bede starala sie o tym nie myslec:shake::shake: A Bobis spi jak zabity po tym spacerku hihi, i fajnie lezy nakryty kocykiem;)[/quote] Nom:) ciekawe kiedy nasz ocenią... siostra mówiła że po tygodniu im te próbne w 2 kl ocenili.. ale kiedys podobno dopiero w 3 kl jakiś rocznik dostał te co w 2kl pisali... ja chce juz wiedziec jak mi poszło... wiem że z fizy kiepsko bo my mamy oceniany kazdy przedmiot że np. z biologi jest na 6pkt i masz załóżmy 4pkt z bioli... wy chyba tez tak macie nie?? No dobra koniec o testech:) co robisz?? O fajnie:) zmeczył sie biedak:P
-
[quote name='Izabela124.']Beda tydzien przed koncem roku[/quote] O kurcze to sporo czasu.... ja bym chyba psychicznie nie wytrzymała:P
-
[quote name='Martunia']No ja też bym chciała mniej więcej tyle punktów mieć.. Czytałam na stronie tego liceum, że maxymalnie trzeba mieć 50, mam nadzieję, że będę tak miała i trochę więcej. ^^ I oceny to mogą być, też bym się dostała... Mam nadzieję, że się uda. :) Planuję iść na biochemię. :) A Ty? Na psa to jeszcze daleko mi do tego... Narazie namawiam na chomika. :)[/quote] 50 żeby sie dostac do danej klasy:crazyeye::crazyeye::crazyeye: czy z testu??? ja chce isc na mat-inf i potrzebuje jakies 150-160 pkt w sumie ze wszystkiego żeby dostac sie do danej klasy... ale nie wiem do końca gdzie jest to liceum ale pewnie daleko odemnie... na biol-chem w życiu bym nie poszła bo słyszałam od kol mojej siostry że teraz to ona nie ma na nic czasu.... To namawiaj na psa a nie chomika;) albo zbieraj kase i sama sobie kupisz psa:)
-
[quote name='Izabela124.']Oj ja jestem bardzo zlej mysli:shake::shake: Jasne, ze bede trzymala:multi::multi:[/quote] a ja jestem dobrej mysli:) napewno dobrze ci poszło:) a wyniki beda dopiero w maju nie?? :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Martunia']No wiadomo, Ty jesteś utalentowana. :cool3: E tam, na pewno będzie. ^^ No tak, nie jestem sama. Ale zawsze się tym wszystkim bardzo przejmuję. Jak nie będę miała tyle punktów, ile chcę, to się załamię. :( A może pójdę do takiego liceum trochę dalej ode mnie, ale podobno fajnie tam jest itd. Bo obok mnie jest liceum, ale tam raczej idą tacy, co si nigdzie dostać nie mogą i do rejonówki idą. Ja bym chciała właśnie do tamtego liceum. ^^ Co u Ciebie? :) Ja niedawno byłam u koleżanki zobaczyć chomiki. :) Jakież one są śliczne. :loveu: 4 małe, jeszcze oczka nie otworzone, a dwie duże i fajne. :) Ale nie będę mogła...[/quote] hehe:P ta jasne:P no w marzeniach bedzie tyle:) a ile chcesz?? ja bede w przyszłym roku potrzebowac jakies 80 albo wiecej... Aaa:) a na jaki profil?:D:D o fajnie:) nie możesz:(:( a na psa namawiasz rodziców?? musisz miec psa w końcu....
-
[quote name='Izabela124.']Chcialabym miec 70, ale to niedowykonania:shake::shake::placz::placz::placz: Trzeba byc dbrej mysli [/quote] napewno bedziesz miała tyle:)) no własnie trzeba byc dobrej mysli a ty to co... Za rok ty bedziesz za nas trzymać kciuki:):)
-
[quote name='Martunia']Wiedziałam, że się ucieszysz. :cool3: No taki ładny mu portrecik zrobiłaś. ^^ O no to widzę, że testy dobrze poszły. ^^ Ja już się boję, co będzie za rok... Nie przeżyję tego. :eviltong: A jak się nie dostanę do tego liceum, co będę chciała, to już nie wiem. :razz:[/quote] :D:D bardzo sie ucieszyłam:D:D :) wiem:D ma sie ten talent:eviltong::eviltong::eviltong: No w miare:P licze na jakies 80p ale wątpie że tyle bedzie:) no za rok to masakra bedzie.. ale damy rade;D w końcu nie jestes sama;D A gdzie idziesz:razz::razz:??
-
[quote name='Martunia'] Ja to się boję, co mnie będzie czekało za rok.... :-([/quote] Ja tez sie boje co bedzie za rok... bo nie wiadomo co moga wymyślić....
-
[quote name='Izabela124.']Hejka No i jak ci poszedl test?[/quote] hejka;) a dobrze:P prosty był dosyć:):) dało rade:) ogólnie ja jestem optymistycznie nastawiona do tego testu:) A co powiesz??:D
-
[quote name='Izabela124.']Hejka:multi: A po testach dobrze, tylko juz gorzej z wynikami, chyba do zadnej szkoly sie nie dostane:shake:[/quote] :) przesadzasz.... napewno sie dostaniesz:):) a liczysz na mniej wiecej ile punktów razem??:)
-
[quote name='Martunia']Dzisiaj wysłałam list. ^^ [SIZE=1]Wreszcie, co nie? :eviltong:[/SIZE][/quote] Nareszcie:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [quote name='ToTo12345']Supcio futrzaczki zapraszam do mnie[/quote] dziekuje:) za nedługo wpadne:D [quote name='Martunia']No i dobrze. :D Pierwszy raz? Przecież wiele fot było pięknych! :loveu: Aha. :D Mi też się nic nie chce. :eviltong: A jem jabłko. :cool3: :eviltong:[/quote] no inne mi sie podobały ale ta jest taka specyficzna:) hehe:) Jestem po testach próbnych własnie:D:D hihi;) nie było źle:) dzisiaj human był:)
-
[url]http://images34.fotosik.pl/228/b0e1804a4832fd7d.jpg[/url] :loveu: śliczne:) [url]http://images34.fotosik.pl/228/10ada9e40f615416.jpg[/url] :):) [url]http://images31.fotosik.pl/228/0e5f45247380b2d2.jpg[/url] zmeczony ale szczęsliwy:D [url]http://images26.fotosik.pl/201/ff32556aafb68c94.jpg[/url] znowu pies myśliwski:D:D [url]http://images34.fotosik.pl/228/7b8deeee5cb2f5af.jpg[/url] czuje wiosne:D:D [url]http://images33.fotosik.pl/228/5722620aedfa3acb.jpg[/url] hehe:) ten jęzor:D [url]http://images34.fotosik.pl/228/4adc8118cab4874e.jpg[/url] jaki przyczajony:) wszystkie foty śliczne:):) i witam:) jak po testech??:)
-
no to poszło chyba ci tak w miare;) prostszy był od humana?? bo mi siostra mówiła że troche tak...
-
[quote name='bognik']Grunt to pozytywne nastawienie! ;) Pozdrawiam![/quote] Jak coś mi wyjdzie takiego lepszego to sie pochwale i zobacze co o tym sądzicie:)