Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Boskie te foty:D podoba mi sie czaki jak biegnie i te uszy:loveu: boskie:D i pudelki tez;) ale najlepszy dżekus:)
  2. Witam sie i dzisiaj:) co tam??
  3. O matuś obcięty:D słodziak:):)
  4. [quote name='Martynia&Pusio']No i rozmowa sie skoczyla .? A u Pusia dobrze ;] . Lezy sobie tutaj :loveu: . Przyszlam powiedziec ze u nas nowe zdjecia :lol: . I przyszlam powiedziec [SIZE=4][COLOR=royalblue]Dobranoc . [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#4169e1]Papa . ;*[/COLOR][/SIZE][/quote] :) o fajnie:) [quote name='Martunia']Hej. :hand: Oj tak, ja bym też zrobiła dla takiego wypoczynku wszystko. :D No tak, drożej jest. A poza tym w lipcu jest strasznie gorąco. :roll: Ja w czerwcu byłam np. w Luxorze i w Dolinie Królów i tam się nie dało wytrzymać! Najlepiej to tam jechać w zimie, bo jest trochę chłodniej i przyjemniej. ;) Można by też do Kairu, ta też wtedy gorąco by tak nie było. A co tam u Was? :cool3: Może pojawią się dziś jakieś foteczki...? :cool3:[/quote] hejo:) hehe:P :) maj tez bedzie dobry bo tam bedzie pewnie tak jak we wrześniu:) w kazdym razie ciepło:) a u nas dobrze;P jakos m9ja dzien sobie:) nie bedzie fotek bo mi sie dwie pary baterii rozładowały bo robiłam zdjecia żabą i robaką;P chciałam jakieś muchie:P nie wiem jak to odmienic:P ale nie było żadnej... a tak to jest pełno;/ a co u ciebie?? [quote name='chester07']bo na razie tylko straszę :D fotek ! :evil_lol::loveu:[/quote] hehe:P to przyjeżdzaj:D nie bedzie fotek bo mi sie dwie pary baterii rozładowały :( [quote name='Martynia&Pusio']Witam w sobotnie poludnie . ;) A gdzie jedziesz .? :lol:[/quote] Witam:) ja jade do Egiptu za 2 tyg bede sie smażyć na plaży:D hih:) [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hejo Ada:)[/COLOR][/quote] hejo:) Odrazu przepraszam wszystkich że dzisiaj nie bedzie fot ale mi sie baterie rozładowały bo chciałam pobawic sie aparatem moim znaczy porobić zdjecie żabką itp i zrobiłam kilka i baterie sie rozłoadowły to wsadziłam drugie i tez rozładowane:( jutro sie poprawie obiecuje:)
  5. Witam sie:) piekny jest misiu:) nie wiem czy mnie pamietasz z bloga:P (yorka-kabi:D) hehe:) wreszcie do was trafiłam:) śliczne fotki:)
  6. Sweet

    York i Pinczer

    Sliczne foty:D:D Lucky śliczny:D:D i buciki fajne:):) Ale ja teraz czarne musze kupic bo białe mam juz i mi sie strasznie brudzą niestety:( no ale śliczne buciki:)
  7. [url]http://images31.fotosik.pl/225/d32d19d35b1b6e1emed.jpg[/url] to jest fajne:P i dlaczego bezduszny? i słodko biega:):) sliczne foty:)
  8. kurcze już żałuje że z wami nie jadę...:(
  9. [quote name='Martynia&Pusio'][IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/S6305609.jpg[/IMG] Puszek w dziurze C.D :evil_lol: [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/S6305607.jpg[/IMG] Biegamy :cool1: . A co do Spacerku To Pusio byl grzeczny ;) . I dzis bvawilismy sie z Patykami :loveu: . Beda zdjecia ;) . Ale niewiem czy dzis zdarze :roll: . [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/S6305605.jpg[/IMG] I Pusiowate Susy . :lol: [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/S6305604.jpg[/IMG] Nasluch.uje :loveu: [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/S6305603.jpg[/IMG] C.D.N Moze :roll:[/QUOTE] super foty:D:D no i dobrze że grzeczny był:):) hihi:) czekamy na foty jak nie dzis to jutro:P
  10. [quote name='Martynia&Pusio']A u mnie tez dobrze ;) . Ale z Ciebie I Marty Gaduly sa :evil_lol: . Co porabia mój Kochany Kabisiek i Rokus .? :loveu:[/quote] :) hehe:eviltong: no tak juz wyszło:) my sie poprostu nagadac nie mozemy:) Kabilek śpi i prawie by poduszke z kanapy zwaliła a rokuś nie wiem pewnie sobie biega po podwórku bądź siedzi lub leży albo śpi:) można zgadywac tylko.... a co u pusia?
  11. hehe:) dam rade;) ale czego sie nie robi dla 2 tyg odpoczynku:) szczerze mówiąc to wolałabym jechać w lipcu np. ale to już nie zależy ode mnie po za tym w sezonie wszystko jest droższe wiec ciesze sie że w ogóle jadę;) wymyślisz na pewno jak to zrobic:D:D co powiesz jeszcze?? ja chyba ide niedługo spac bo jakas zmeczona jestem...
  12. [quote name='Martunia']Aha, no to trochę masz. ;) Ja to mam fajnie. :D A Ty jedziesz na 2 tygodnie? Na pewno jakoś to wszystko nadrobisz. Sprawdziany też pozdawasz. Poradzisz sobie. ;) No jak dobrze. :D Ale ta chemia mnie męczy ...[/quote] nom:) no na 2 tyg :D z tym że w sumie to mnie nie bedzie w szkole 6 dni chyba tylko bo czwartek i piętak czyli 8 i 9 maja:P a potem to pon czyli 12 a od 13-16 klasa jest na wycieczce.. potem jeszcze 3 dni bo 22 to boże ciało:):) wiec jest dobrze:):) No dam rade jakos:) hehe;P pomecz sie troche:) łatwo nie ma;)
  13. [quote name='Martunia']To długą drogę masz do szkoły. ;) Ja tam 2 min i już w szkole jestem. :D No to dobrze. :) I tak byś mi nie pomogła, bo my mamy od ostatnich lekcji mole, pewnie nie wiesz nawet co to jest. :eviltong: Ale zadań tylko tych 3 nie umiem... Jak Ci fajnie! Chciałabym też tak mieć. :) Ale jeszcze 1,5 miesiąca, więc wytrzymam. :cool3:[/quote] no ja mam do szkoły chyba 3km:D:D hehe:eviltong: no nie wiem co to jest:eviltong: hehe:) Nom ja sie ciesze tylko boje sie czy potem nadrobie wszystko... ale chyba dam rade:) mam nadzieje że nie bedzie wtedy dużo spr.... Ogólnie to nic mi sie nie chce jak dobrze że juz weekend:D:D:D co porabiasz??
  14. [quote name='Martynia&Pusio']Witaniso Ada ;] . Co u Ciebie .? :lol: O Fotki Rottka prosilam Cie juz dawno :-( . Zrobisz jutro .? :lol: Prosze , Prosze , Prosze , Prosze , Prosze , Prosze , Prosze , Prosze , Prosze :p:p .[/quote] witam witam:):) u mnie dobrze:P a co u ciebie?? no beda jutro:)
  15. [quote name='Martunia']A no to fajnie musiało być. ;) To dobrze, bo już myślałam, że zdjęć nie mogę zobaczyć. A u mnie też dobrze. ;) Byliśmy u okulisty i sprawdzanie słuchu (okulary mam dobre, słuch też ;)). No i w muzeum. Ogólnie to mogło być. ;) Chemii nie wiem, jak zrobić. :roll:[/quote] Nom fajnie było:) hehe:P tylko dwa były:) o:D to dobrze:) no i widzisz mówiłam ze bedzie fajnie;) ja dzisiaj pobiłam rekord we wracaniu ze szkoły piechotą:) wracałam 40 min:D:D niezła jestem:D normalnie ide 25:P hehe:) No i z testów z chemii ma 8/9p:D:D jestem zadowolona narazie:) jeszcze inne przedmioty:P narazie mam 8p:):) No i w szkole ogólnie fajnie:) a co masz z chemii do zrobienia? pewnie ci nie pomogę bo nie jesteśmy tak daleko jak wy ale co tam:P ja muszę sie w weekend nauczyć na angielski;/ spr będzie w poniedziałek... jeszcze 2 tyg bo okazuje sie że lece 8maja:):)
  16. [quote name='Izabela124.']A Bobis nadal spi po spacerku:evil_lol::evil_lol:[/quote] on zawsze po spacerkach śpi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:
  17. [quote name='Martunia']Witam. :hand: Co tam u Ciebie? :D A co do zdjęć, to tylko te dwa z Tobą mogę zobaczyć... Czemu nie mogę zobaczyć innych? :([/quote] witam:):) a u mnie dobrze:) byłam dzisiaj na spacerku z koleżankami:D fajnie było:):) byłysmy najpierw po takiego jednego chłopaka z klasy ale go nie było i całe szczęście bo on jest taki głupi lekko;/ no a potem poszłysmy do sklepu i martyna z klaudią kupily sobie ciepłe bagietki:D hehe:) ogólnie to pogadałysmy sobie pośmiałysmy sie:D w szóstke chodziłysmy:) chciałysmy isc po kogos jeszcze ale nie widziałasmy po kogo:P No a co u ciebie?? BO tylko dwa są:) [quote name='wiq']mówię tylko o tym, co widać na zdjęciach...[/quote] No cóż to nie moja wina że na zdjęciach tak wyszedł...
  18. [quote name='Izabela124.']Ah dziekuje A dopiero skonczylam glowe myc:evil_lol:[/quote] hehe:) tak długo? :P ja jutro rano myje:eviltong: hehe;) no a co bobik robi??
  19. Sweet

    Galeria Daisy

    fajne:) bardzo pomysłowe:):)
  20. [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1402.jpg[/IMG] co sądzicie o tym? dawałam juz wczesniej ale nikt nie widział...
  21. piękne wszytkie foty były:) a co u was??:D
  22. [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2518.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2516-1.jpg[/URL] :D:D słodzias:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2531.jpg[/url] :D to tez słodkie:) szkoda ze maluda nie ma szczęścia:(
  23. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2500.jpg[/url] to mi sie podoba:D:D
  24. [quote name='wiq']rozumiem też, że to duży pies i być może opieka nad nim przekracza Twoje siły, ale myślę, że warto zwrócić na niego uwagę rodziców czy opiekunów.[/quote] ja sie nim nie opiekuje tylko tata i dziadek i uwierz mi dbają o niego....!!
  25. [quote name='wiq']co to za wytłumaczenie, że nie masz czasu zajrzeć do własnego psa?.. :shake: bo jest on Twój, jak mniemam. byłabym w stanie zrozumieć, jeżeli byłby niebezpieczny i się go obawiasz, ale skoro mówisz, że pies jest o.k.? :( skoro ma 'coś na łapkach' to może warto, żeby obejrzał go wet? przydałoby mu się też obcięcie pazurów i pielęgnacja sierści, nie mówiąc o uczuciu i zajęciu.. :([/quote] mam czas zajrzec tylko nie biore aparatu... to po pierwsze pies jest mojego dziadka i on sie nim zajmuje... wet go ogladał juz wiele razy zapisywał maści i to nic nie dawało... on poprostu sobie zlizywał z łap te maści... i nawet jak mu zakładał dziadke cos na łapy, skarpety czy nawet takie buty jak dla pas to nic nie dawało... i nie pouczaj mnie co mam robic z psem bo dobrze o tym wiem a jak ci nie pasuje to nie mój problem.... a o tym uczcicu i zjaeciu to mówisz tak jakby nikt sie nim nie zajmował.. a skąd mozesz to wiedziec.... [quote name='Skibka']A gdzie fotki Rokiego? :sad: Zszedł na drugi plan.. Kabi jest śliczny to fakt, ale chciałabym też zobaczyć fotki rottka.. On też jest bardzo ślicznym psiakiem- POKAZUJ GO CZĘŚCIEJ!! :lol:[/quote] bedą jutro fotki:) nie ale rokiemu nie robie tyle fot bo nie lubi....;/ jutro beda obiecuje:) postaram sie:):)
×
×
  • Create New...