-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia']Roki! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: No najważniejsze, że dobiegłaś. :cool3: O musisz mi te zdjęcie dać. :D No to masz fajnie. :D Ja nienawidzę skoków, bo kiedy byłam w sp chyba w 4 klasie, to nie umiałam i sobie kolano rozbiłam... Ale będę musiała biegać i chcę jeszcze poprawić z 60m czas 10,4. ;p[/quote] :):) nom:) no dam :D:D a ty nie wiesz który to dominik nie?? to przesle ci jego fotke i maksa tez:D:D hehe:) E tam to ja jestem lepsza skakałam przez kozła i miałam całe kolano rozwalone:eviltong: A to dobry miałas czas:D ja mam zawsze 11 cos:eviltong: co powiesz jeszcze??:D [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]A Kabiś się obraził czy co?:D Z tym pyszczkiem między szczebelkami:D O i Roki:loveu: O matko jakie on ma dłuuuuuuuugie pazury [/COLOR][/quote] no ograżony to on ciągle jest:eviltong: nie wiedziałam że ta rasa ciągle fochy strzela ale i tak go kocham:D fajny ma charakter:) No własnie dopiero zauważyłam ze ma takie długie:eviltong:
-
Papa:* :*:*:*
-
ha mój piekny:) słodko zawsze wychodzi:D:D co powiesz??
-
[quote name='Sara_i_Aris']Będą mieli problemy z dostaniem się do lepszego LO. Prawie wszyscy nastawili się na rozprawkę, a tu suprise, bo charakterystyka :grins: [/quote] No niestety.. Wszyscy byli wręcz pewni że bedzie rozprawka..:evil_lol: a tu wyskoczyli z charakterystyką... ciekawe co za rok wymyslą....
-
fajne foty:) [url]http://images32.fotosik.pl/234/0caf46018671094dmed.jpg[/url] to jest najlepsze jak razem przeciągają;) Biedny matuś... napewno mu przejdzie niedługo...:)
-
[quote name='Martunia']O rany, no to głupio mieliście z tymi biegami. :razz: Okropne musiało być. :( No, ale gratuluję dostania 5. ;) Ale musiałaś im dogadać. :D Jakie ostre i długie ma pazury Roki. :roll: I coś chyba ma na prawej łapce z przodu, coś mu się stało? Ogólnie to ślicznie razem z Kabisiem powychodził. :loveu: Przystojni z nich chłopcy. :cool3: U mnie dobrze. ;) Na w-fie mieliśmy skok w dal, pan nam przez całą lekcję tłumaczył, jak się skacze. Mi na początku źle szło wg pana. Potem kiedy były bardziej takie próby generalne, to dwa pierwsze razy pan mi nie chciał zaliczyć, bo cały czas nie podnosiłam nóg i się nie wywalałam na piasek. :razz: A na koniec skoczyłam poprawnie 3,40m. :cool3: Ale i tak nie były wpisywane oceny. Szkoda. :( Miałam też na 300m biegać, ale te skoki za dużo czasu nam zabrały. :cool3: Jutro ostatni dzień i wolne! :multi:[/quote] No strasznie głupio z tymi biegami ja nie nawidzę biegac ... wogóle to nie wiem jak dałam rade ale wazne że dobiegłam:eviltong: wolno ale co tam:) No przecież że im dogadałam a co sie beda z koleżanki naszej wyśmiewac... nie ma tak dobrze... wiem że przystojni:) dam jutro ci zdjecie dominika i maksa to co im od tyłu zrobiłam wczoraj:D:D hehe:) wiem bo to moi chłopcy:) tylko od przodu jeszcze by sie przydało to bys ich widziała:) O fajnie:) ale ja nie chce skoków w dal bo znając życie znowu sobie coś w noge zrobie:P ale co tam wisi mi to juz bo i tak przed egiptem tego nie zrobimy bo jeszcze tylko 3 lekcje wf bedą:) O to daleko skoczyłas:):) hehe;) dobrze że nie biegałas w końcu:):) co robisz??:D
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1786.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1782.jpg[/IMG] I tyle:)) [COLOR=Red]Wiecej na poprzedniej stronie;):)[/COLOR]
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1796.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1794.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1792.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1790.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1788.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Izabela124.']No karmusia straczy na okolo pol roku hihi[/quote] No to pewnie droga musiała byc jak taki wór duży.. ja zawsze 3 kg kupuje i starcza na jakis miesiąc albo 2 zależy:)
-
[url]http://i26.tinypic.com/2vvlvz4.jpg[/url] :D:D słodkie foty:)
-
[quote name='Izabela124.']No ja tez licze na 4 z fizy;) A wor ma 15kg:evil_lol::evil_lol:[/quote] :) ja musze miec 4 na koniec bo ale mam same 5 i do tego 2 jeszcze wiec musze miec ze spr 4...;/ postaram sie to moze mi sie udac o to sporo:D:D
-
no ale te lektury w spisie omawianych sa wiec to juz wina ich nauczyciela że im tego nie kazał przeczytac... ale podobno pierwszy raz narzucono kogo opisac trzeba... ślicznie wyszedł arisek
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1809.jpg[/IMG] nie to nie ja sobie posiedze tu... [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1763.jpg[/IMG] I roki : [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1802.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1800.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1798.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1817.jpg[/IMG] no puść mnie... [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1816.jpg[/IMG] ile jeszcze mam czekac [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1815.jpg[/IMG] zaraz sie zdenerwuje... [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1814.jpg[/IMG] i mnie zamknęli... [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1812.jpg[/IMG] no ja tak ładnie prosze... CDN:)
-
Fotki: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1842-1.jpg[/IMG] ide juz;) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1822.jpg[/IMG] trzeba wszystko obwąchać:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1821-1.jpg[/IMG] biegne;) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1819.jpg[/IMG] o nowe drzewka:D [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1818.jpg[/IMG] schodze:)
-
[quote name='Izabela124.']Zawsze nosze wode, bo zawsze psy z jezorem na wirzchu A to jest taka specjalna butelka przenosna dla psow na wode:eviltong: A ja chodze po FB Zaraz uciekam sie pouczyc, bo jutro musze popoprawiac oceny;) A Bobis psi [CENTER][B]A przyszla juz dzis karma dla Bobisia, jeju jaki ten wor ciezki. A Pan, ktory go niosl na pietro do mnie az dyszal hihi Ale co zrobic taka jego praca:evil_lol: [/B][/CENTER] [/quote] aaa:):) to nie wiedziałam że jest taka butelka;) :) ja sie uczyłam juz troche ale wiedza juz mi powoli wyparowuje;P musze sie jeszcze nauczyc troche bo musze miec 4 z tego spr z fizy co bedzie... aa:) heh;P to ile kg miał ten wór??
-
[url]http://i30.tinypic.com/amrup0.jpg[/url] śliczne:):)
-
[quote name='Izabela124.']No wiesz ty co:diabloti: Zeby nas o cos takiego posadzac, ja juz dobrze wiem o czym ty myslisz:eviltong::eviltong: Ale naparwde to woda dla peiskow:roll::evil_lol::eviltong:[/quote] hehe:) no dobra niech ci bedzie ale wiadomo jak co to wyglada:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A w czym to było? i zawsze nosicie ze sobą wode?? i co powiesz?? co u ciebie?? co u bobika??:D
-
[quote name='Izabela124.']ZCesc Tam jest woda dla pieskow:eviltong:[/quote] No wiesz ja nie powiem jak to wyglada:evil_lol::evil_lol: hehe:) i w czym to trzymacie żeby nikt nie widział:) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
super foty:D:D a ty tez zeszłas do tego jeziorka??? bosko molinda wyglada:)
-
[url]http://images34.fotosik.pl/232/3c22b19628cea8b5med.jpg[/url] jej ta mina jest świetna:evil_lol:
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2943.jpg[/url] może mnie nie zauważa:D:D [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2947.jpg[/url] nie no co wy za butelke tam przemyciłyście co :evil_lol:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Matko wy gadacie tyle że trudno sie do fot dokopać:D Śliczny Roki:loveu: [/COLOR][/quote] ale widze że sie dokopałas:D:D dzisiaj dam nowe jeszcze ze starego aparatu bo nie zgrałam tych z nowego:P dziekuje:):) [quote name='Martunia']Witam. :cool3: O będę miała prezent! :loveu: :multi: Haha, biedaczka z Ciebie. :D Ciebie by tylko męczyli. ;) Co tam u Was? :cool3: Kiedy nowe foty? :D[/quote] Witam:):) no może bedziesz miała:) no niestety... no ciągle coś odemnie chcą;/ dzisiaj bedzie swięto bo narazie dominik razy tylko dzwonił do mnie czy jestem w domu bo mi oddał zeszyt z fizyki:) no a jak nie zadzwoni wiecej to bede świetowac:) jeszcze jutro i wolne:D:D mało mam lekcji bo na 3 mamy aple a ja śpiewam w chórku... masakra:P po za tym to religia wiec luz, spr z fizyki oraz wf;/ dzisiaj na wf biegalismy i gardło mnie boli:( ale dostałam 5 bo pani dawałą wszystkim jak przebiegli to co mieli a sporo do biegania było;/ w sumie 12 minut piegania i 4 marszu po biezni;/ cała lekcja zleciała ale ja juz nie mogłam w połowie nie nawidze biegac No ogólnie fajnie było... Zostąń gwiazda byla;) natalia i kasia spiewąły cudnie;) jak bedzie w necie to dam ci link ale karolinka sie ośmieszyła bo jej nie wyszło... za duży stres... no ale my ja pocieszałyśmy ale połowa osób z naszej klasy sie smiała znaczy chłopacy... No ale nic wyzwałam ich potem troche i było dobrze;) a jakie miny mieli jak na nich nakrzyczałam że jak sie zachowują:evil_lol::evil_lol: dumna jestem z siebie bo nie sądziałam że bede miała odwage tak im powiedziec:):) foty dam niedługo:) A co u ciebie?? bo ja sie rozpisałam teraz ty opowiadaj:)
-
fajne:) ale malutko czekam jutro na wiecej:):)
-
a gdzie wy byliscie w sobote??:D:D