na spacer w niedz.wyszedł ponownie Miodzik...:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1739/miodzikuo7.jpg[/IMG]
...piesek robi ogromne postępy,od 1-szego spaceru na którym to "sobie staliśmy";) na tym już "podbiegaliśmy":evil_lol:
...doszliśmy już prawie do jeziora:razz:
wtajemniczeni wiedzą jaki to kaaaaawał drogi;)