Jump to content
Dogomania
  • Posts

    715
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by [email protected]

  1. Bianeczka szykuje się długie spacerowanie;):loveu:
  2. Bajka -trzymaj się piesku:kiss_2::-(
  3. to program imprezy na Błoniach:[url]http://www.fundacjaarka.pl/[/url] trzeba wejść na "akcje"
  4. Podnosimy malucha!!!
  5. Lisek pospacerował...:p a kiedy do domu????
  6. ...dokładnie tak... przerażona... nieufna...:shake: trzeba dużo cierpliwości i miłości tej Psince...........................
  7. na spacerze Bianka oczywiście cuuudna:loveu:
  8. ...czekamy tylko na chętnych ludzi którzy ich przygarną ... ...i będą z nimi spacerować..........................................
  9. wyszedł na spacer również i Bąbelek...:loveu:[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5573/13ea5.jpg[/IMG] ...robi się z niego wprawny spacerowicz:razz:
  10. i na swój (chyba)1-szy spacer wyszła Lola...[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6238/87695976tv6.jpg[/IMG] ...kolejny piesek przerażony,b.nieufny...:-( ale zapewne bubu z nią popracuje;) ...zaczęły od "czołgania"w gąszczach... ...będziemy dopingować psince:p
  11. na spacer w niedz.wyszedł ponownie Miodzik...:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1739/miodzikuo7.jpg[/IMG] ...piesek robi ogromne postępy,od 1-szego spaceru na którym to "sobie staliśmy";) na tym już "podbiegaliśmy":evil_lol: ...doszliśmy już prawie do jeziora:razz: wtajemniczeni wiedzą jaki to kaaaaawał drogi;)
  12. oj udaaaaał:loveu: Bambo jest świetny na spacerze,idzie spokojnie...raczej;) ...kurcze to naprawdę PIęKNY PIES
  13. ...i uszka w górę!!!:p
  14. Maja jutro spacerek??!!:razz:
  15. Bambo może jutro spacer?!:razz:
  16. Jasiek uszka w góre!!!:p
×
×
  • Create New...