[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Sabinko, tak sobie myślałam dziś o Tobie - na pewno już Ci tęskno za Bianką :)
Bianeczko, niech Ci się powodzi! :loveu:[/quote]
...jak się w schronie przywiązuje do jakiegoś psa(a mi się to nagminnie zdarza;)),i jest adoptowany to takie dziwne odczucie-kompletnie nie potrafię tego określić "niby"radość ale też tęsknota...?:roll:
...od jakiegoś czasu odnosiłam wrażenie,że Bianka marnieje-jakoś tak w oczach "szarzała" (pewnie dieta i w ogóle...) dlatego naprawdę pomimo przywiązania b.się cieszę,że JEST JUż W DOMU:p