[quote name='Hund']Teraz sabina musisz i Guciem się zająć ;) to będzie pierwszy jego spacer ! Ale będzie radość !!! I kolejny do kochania :) a Bianka przynajmniej się nie nudzi i ma z kim pogadać.[/quote]
...Gucio też świetny pies-właśnie"do Kochania",
choć ten współlokator jest dla Bianki "inny":roll:, Gucio zdecydowanie zdominował Bianke,niestety dwa razy ją zaatakował-raz o kość -i tu mój błąd :oops:przywiozłam 1kość dla Bianki bo myślałam że jes sama w klatce,a okazało się że ma już kolege-noo i troche się o nią pokłucili,a 2 raz poszło o mizianie:crazyeye:Gucio to zdaje się zazdrośnik,Bianka pchała się do mnie a ten do niej skoczył,chwycił zębami,wycofała się i schowała do budy,skarciłam go choć pewnie miał to w d...:evil_lol:,a Bianka zaraz była zpowrotem do głaskanka:loveu:
...no cóż trafił się jej Typ Dominujący niektórzy faceci tak mają;),i 3-ba się do tego przyzwyczaić,
...myślę że się polubią...